Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétvégén megyünk elöször...

Hétvégén megyünk elöször egész napos kirándulásra 9 hós fiunkkal mit kell neki össze pakolni alap dolgokon kívül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, hogy nálad mik az alap dolgok :)


Amit mi szoktunk vinni:

- váltás ruha

- eggyel vékonyabb ruha

- pulcsi (sose lehet tudni)

- sapka vagy kendő

- tisztasági csomag: pelus, popsikrém, popsitörlő

- textil pelus (sose lehet tudni)

- naptej

- kaja, kanál, rágcsa (igény szerint) - ha étteremben esztek és nem piknikeztek, akkor meg tudják ott melegíteni. Ha piknik, akkor gondoskodni kell a melegítésről.

- innivaló: ha nagyon meleg van, akkor én egy fél literes üvegbe is csinálok, amit előtte pár órára becsapok a fagyasztóba, így amikor kifogy a cumisüvegből a pia, akkor kellemes hőmérsékletű és nem ... meleg lesz. Vagy a normál hőmérsékletű üveget becsavarom alufóliába, így tartja a hőjét.

- programtól függően, de minimum háromféle játék.

- babakocsira esővédő, napernyő

- ha nincs állandóan biztosított tiszta víz, amibe kezet, arcot, feneket lehet mosni, akkor két liter csapvíz.

2009. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mentek...

Naptej, kullancs és szúnyogok elleni kence, sapi, kendő, váltóruhából akár több is, játék...

Én ezekre gondoltam hirtelenjében. Persze a pelust, popsikrémet, popsitörlőt, kaját, folyadékot, poharat, tányért, kiskanalat, babakocsit nem írtam le:)

2009. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!