Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet beültetni...

Mikortól lehet beültetni játszótéri babahintába? 4 hónaposan már lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy!ha tud ülni majd akkor...
2009. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha teljesen stabilan ül egyedül hosszú ideig. majd mikor már felül egyedül, úgy marad és úgy játszik. akkor már a hintát is meg lehet próbálni.
2009. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan nem lehet. Gondolj csak bele a kérdésedbe: BELEÜLTETNI, hiszen még ülni sem tud a babád; Hogyan tartaná magát egyedül, előrebukna. Esetleg ha a kezedben fogod, és Te ülsz bele.
2009. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Babahintára gondoltam, nem rendesre.Ami olyan,mint a szobahinta.Gondoltam, hogy nem lehet beleültetni, de azért kiváncsi voltam, hátha...
2009. ápr. 16. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Próbáld ki, hogy ha beleteszed megtartja magát akkor kicsit lehet 5 percet. Én a fiamat meghintáztattam annó 4 hónaposan, kis hanyagul beült. Igaz ő már 5 hónaposan egyedül is felült.
2009. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Babahintába is inkább csak fél éves kortól,amikor már ugy tud benne ülni hogy nem dől előre.
2009. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom holnap lesz nyolc hónapos, két hónapja stabilan ül, egy hónapja felül, mászik, feláll, de a játszótéri babahintába csak tegnap mertem először belerakni. Így is furcsa volt, mert bár szépen kapaszkodott, azért nem a legbiztonságosabb szerkezet. Fele ennyi idősen simán kicsúszott volna a két pánt között. Én mindenképpen várnék még a helyedben, mert meg is ijedhet, ha nem érzi magát biztonságban, annak meg semmi értelme.
2009. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!