Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belázasodott a babám a 3...

Belázasodott a babám a 3 hónapos oltás után. Mivel csillapítsam a lázát?

Figyelt kérdés
Adtam neki már kúpot, de nagyon nehezen tudom a popójában benntartani. Van valami más lehetőség? Már 38,6 a láza, a popsijában mértem. Hány napig lehet lázas?
2009. ápr. 21. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mikor belázasodott kúpot adtam neki. Közben a kis csuklójára raktam vizes zsebkendőt és lement neki.
2009. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is ezt csináltam neki. A kúpot olyan sokszor kinyomta a fenekéből, hogy csak remélni tudom, hogy valami felszívódik neki. Reggel óta csak feljebb ment a láza.:-(
2009. ápr. 21. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szia.A kup a legjobb megoldás,próbáld valahogy bentartani.A 38,6 az már a 0,5 levont érték?Mert a popóban mért összegből le kell vonni.Mi is tegnap kaptuk meg az oltást,de hála nem lázasodott be,csak kicsit többet alszik mint szokott.Ha van Aloe vera aktivátorod azt is adhatsz neki, mert az is lázcsillapító hatású.Szopiztasd sokkal többet mint eddig,mert biztos szomjas is lehet.Tehetsz egy kis langyos borogatást a csuklójára,bokájára is.sokáig nem szabad h lázas maradjon.Remélem tudtam valamit segíteni.
2009. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kúpot mindenképp add be.Tartsd ott az ujjad egy darabig.Ha így sem megy le a láza akkor hütőfürdőzd!Szerintem egy nap alatt le kell hogy menjen a láza.
2009. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is ezt csináltam neki. A kúpot olyan sokszor kinyomta a fenekéből, hogy csak remélni tudom, hogy valami felszívódik neki. Reggel óta csak feljebb ment a láza.:-(
2009. ápr. 21. 13:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A doki azt mondta, hogy nem kell levonni semmit, ha a fenekében mérem. Nektek mit mondtak ezzel kapcsolatban. A 38.6 a nem levont érték.
2009. ápr. 21. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy le kell vonni 0,5fokot.Az én kisfiam is belázasodott oltás után,nem adtam neki semmit, csak borogattam a csuklóját és másnapra semmi baja sem volt.
2009. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A dokinő valószínű úgy értette, hogy amikor pl neki elmondod, hogy mit mértél, akkor ténylegesen azt mondd, amit mértél, hogy ne legyen félreértés (és majd ő magában levonja a 0.5 fokot), erre a mi védőnőnk is felhívta a figyelmet. De valójában a csökkentett érték az igazi!
2009. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok. Remélem holnapra kutyabaja. Ma nagyon sokat alszik. Olyan édi, a csuklóján rajta van a borogatás.:-)Hogy tud az ember izgulni minden kis dolog miatt. Majd a másodiknál már lazábban veszem.:-)
2009. ápr. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!