Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet az hogy a 2,5...

Mitol lehet az hogy a 2,5 honapos babam nem eszik rendesen?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete csinalja hogy miutan evett egy kicsit utana elforditja a fejet es ugy kezd nezelodni mintha jol lenne lakva, pedig tudom hogy nem evett eleget, es csak sir ha vissza probalom tenni a cicit a szajaba. Egy ora mulva viszont sir hogy ehes es akkor elfogadja a mellem, de van olyan is hogy eves utan felora mulva ujra ehes. Miert nem eszik egyszerre tobbet? Probaltam ugy is,hogy kivartam a 3 orat hogy biztos legyek abban hogy mar ehes de ugyanaz volt a helyzet. Lemertem hogy egy alkalommal mennyit eszik es 100 gr.volt, egy honaposam mar megette a 130 gr.-ot is.
2009. ápr. 16. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem, hogy ma nagyon nyalkas volt a szeklete.
2009. ápr. 16. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptasd akkor és addig amíg kéri, ne aggódj,érzi, hogy mennyire éhes. Ha méred az időt és a mennyiséget avval csak saját magadat stresszeled.
2009. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kivancsisaga nagyobb, mint az ehsege. Az en babam 2 honapos, es ugyanezt csinalja. Ez most egy ilyen idoszak.
2009. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is átmentünk ilyen "nemevős"dolgon. Az én kislányom még ennyit sem evett, 1 perc után fordult el a cicitől, mintha bántotta volna a pocakját a tejcsi. Aztán rájöttem, hogy nem bírja a babám ha tojást vagy tejterméket eszem. A legkisebb mennyiséget sem. Nyálkás, habos volt a kakija. Néha még véres is(pár csepp). A doktornéni ajánlotta a PROBINUL-granulátumot, napi fél tasakkal vízben feloldva. Ez helyre rakta a kis pociját, azóta nincs baj. 4 hónapos volt, nem tudom, hogy Ti használhatjátok-e. Kérdezz rá a dokinál. Csináltak széklettenyésztést is, de szerencsére negatív lett!
2009. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!