Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házban lakó Anyukák!...

Kertes házban lakó Anyukák! Hogy szoktátok megoldani a gyerekek felügyeletét az udvaron?

Figyelt kérdés
Űgy értem, mit csináltok, amíg ők kint vannak, mennyire meritek egyedül hagyni őket egy időre?
2011. aug. 24. 14:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

19 - es!


Nem túnt fel, mikor néztem hülyének azt, aki "vigyáz a gyerekére"?


Mért kell feleslegesen feszültséget teremteni?


Mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja, és persze, ahogy meg tudja oldani. Ha nekem is kevesebb dolgom lenne (mint egy átlaganyukának),akkor sem tartózkodnék folyton a gyerekeim nyomában, mert így sokkal kreatívabban elfoglalják magukat, ha együtt játszunk, hamarabb elunják magukat. Ezen a nyáron sem történt semmi baj hál istennek - remélem nem is fog!

Most már ügyes nagylányok az 5.5 éves ikrek, igaz , hogy most az nehezíti a mindennapokat, hogy van már egy hathetesem is.

2012. aug. 23. 19:52
 22/23 anonim ***** válasza:

én soha nem hagyom kint egyedül, nem is fogom amíg kicsi.

hiába biztonságos, lenyelhet egy darazsat

2012. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly, a 4 évesem 2 percre maradt kint egyedül a nem veszélyes udvaron a rokonoknál. Jó gyerek, tehát teljesen megbízható, és semmi veszélyes dolog nem volt kint. Én bent még gyorsan megcsináltam a pici tápiját, mielőtt indulunk.

Ő kint volt 2 polifómmal az udvaron, ráhúzta a kezére, mert ő transformers, majd megpróbált kézen állni... A polifóm összecsuklott, kezeit nem tudta kiszedni, és persze, hogy a járdaszegélyt fejelte le... 3 centis lyuk volt a fején, és ömlött belőle a vér. Persze mindezt a nyaralás 2. napján.... Szerencsére komolyabb baja nem lett (nem tört be, nem kapott agyrázkódást), összeragasztották neki...


Idén, elmentünk egy strandra. Beengedtem egy 50 cm mély vízb(babamedence), mivel már tud úszni. És rá is láttunk. Viszont már nagyon akart menni. Hát hol úszott volna a drágám, ha nem a csúszda előtt... Kapott egy szép monoklit...


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy totál jó gyerekkel, aki szófogadó, és nincsenek hülye ötletei, annál is 2 perc alatt megvan a baj.

2012. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!