Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek hivjak Ildikonak a...

Valakinek hivjak Ildikonak a kislanyat?

Figyelt kérdés
Csak elgondolkodtatott, hogy multkor nezegettem a legnepszerubb nevek 100as statisztikajat, 2003ig, es soha nem kerult be, meg Jankabol is tobb szuletett, ennyire borzaszto nev lenne? Engem egyebkent igy hivnak, ezert kerdem! Nem gondoltam volna, hogy igy kimentem a divatbol!!!
2011. aug. 25. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivan?
2011. aug. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hat az teny, hogy ez mar nem "modern" nev.

Mostansag ugyanis inkabb azok a menok. De az en kornyezetemben eleg sok Ildiko van. Igaz azok mar felnottek :)

Egyebkent hol lehet nezni ilyen statisztikat? :)

2011. aug. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második nevem Ildikó. Gyűlölöm, szerintem nagyon ronda név, de anyukám szereti és miatta megtartom. Soha nem adnám a gyerekemnek, de ezeket a mai nagyon "trendi" neveket sem.
2011. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem adnám ha lányom lenne, nem tetszik. Nem vagyok pártján a modern neveknek sem, de van amelyik tetszik. (Kisfiam pl. Zoltán Nándor. Tehát nem mai modern neve van.)
2011. aug. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
anyukám ildikó (42) és még sok ildikó ismerősöm van, gyerekek nemnagyon, szerintem szép név, mivel nem divatmév nem adják a kisbabáknak..
2011. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mostanában nem adják a gyerekeknek. a mai 55-60 évesek között sok van és ők még adták tovább a lányaiknak így a mai 35 körüliek között is sok van.deennyi. mostanában "senki" nem ad ilyen nevet a lányának sztem. legalábbis még egy kiskorú Ildikót sem láttam.
2011. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok; olyan nevek, mint Anna, Boglárka, Nóra, Réka - egyáltalán nem modern nevek, mégis a toplista legelején állnak!
2011. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom Réka. Nem modern, de jobban tetszik, mint az Ildikó. Mi nem toplistás nevet kerestünk, hanem ami nekünk tetszik. Nincs bajom az Ildikóval, van ilyen nevű rokonom, barátnőm, csak a mi vezetéknevünkhöz nem illett volna.
2011. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!!

Itt lehet statisztikakat nezni!! [link]

2011. aug. 25. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem Ildiko a kislanyom, de nem is adtuk volna, mert a vezeteknevunk tul hosszu, igy mindenkeppen max. 2 szotagu nevekben gondolkodtunk.

Ettol fuggetlenul szep csengesu nev. Lehet, hogy most nem divatos, de ne foglalkozz vele. En ismerek egy 15 eves Ildikot, es nagyon helyes kislany. Ezen kivul van egy Ildi nevu nagyon jo baratnom 38 eves, a sogorom baratnoja is Ildi, 30 eves, egy nagyon kedves ismerosom is Ildi...

Nekem sem divatos a nevem - Judit -, de en szeretem, tetszik is, es nem erdekel, hogy divatos-e es tetszik-e masoknak.

Nekem egyebkent a mai ugymond divatos nevektol felall a nem letezo szor is a hatamon. Akkor inkabb Ildiko, Judit es tarsai... :-)

2011. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!