Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszetekbe jutott már a híreket...

Eszetekbe jutott már a híreket hallva, hogy a Ti babátokat nem csrélték-e el a kórházban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több eset is napvilágra került, igaz mind külföldön. Én nem tudom hogy mit csinálnék, ha kiderülne, hogy más babáját neveltem hónapokig, évekig.
2009. ápr. 17. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Belegondolni is borzasztó!Iszonyatos lehet az édesanyáknak is!
2009. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutott, mert pont úgy néz ki a gyerek, mint az apja :)
2009. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy ez a mai világban előfordulhat! De az biztos, ha már hónapok óta más babáját is nevelném, akkor sem cserélném vissza, hisz már ő az aki a babám lenne. Gondolj bele, bár nem tudom, van-e babád, de ha igen, képes lennél visszacserélni?
2009. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem gondolkoztam el rajta. Túlontúl hasonlít rám ahhoz, hogy ne az én gyerekem legyen. De ha ettől eltekintünk, még a szülőszobában rárakták a karjára az azonosító szalagot, ami már jóval strapabíróbb, mint régebben volt. Annak az esélye, hogy az lekerüljön róla erősen konvergál a nullához.

Szerintem kár ezen agyalni.

2009. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sem jutott eszmbe soha.

Kicsikém le sem tagadhatja a nővérét és az apukáját ( az Ő természetét örökölte):):).

2009. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jutott eszembe,mert 1 az 1ben az apja.A család is azt mondja hogy csak a szakáll meg a bajusz hiányzik a gyerekről.De egyyébként nálunk is rögtön rárakták az azonostót,engem császároztak,de a párom a folyóson felvette videóra ahogy kihozzák a műtőből a picit,és azon látszik,hogy letörölték,lemérték,és rögtön rárakták a karszallagot.
2009. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A hugimat majd 23 éve próbálták elcserélni a kórházban egy majd 6 kilós, nagy hajú babára. Anyukámat meg akarták győzni, hogy márpedig ez az ő gyereke. A hugim 2,20 kilóval született teljesen kopaszon. Anyuban máig él ez a szörnyű élmény. Ehhez képest a mai világban, amikor karszalagoznak, meg mindent regisztrálnak, nem tudom elképzelni hogy történhet ilyen.
2009. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van egy 6 hós kisfiam, aki mások szerint tiszta anyukája. Ő egy nagyon nyugodt, türelmes, nézelődő baba, ami sem az apukájáról sem rólam nem mondható el. Amikor a hírekben hallottam az elcserélt babákról, akkor nekem is megfordult a dolog a fejemben. Születési "problémák miatt 100%-ra tudom, hogy Ő az én kisfiam, de a kisördög nem alszik bennem.
2009. ápr. 17. 11:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szerepelt ez a rémálmaim közt mielőtt szültem. De amikor szülés után rögtön odatették mellém, elég jól megnéztem a kis arcát ahhoz, hogy amikor először hozták őket szoptatásra, már rögtön kiszúrtam a "tömegből". Nem is volt nehéz, hiszen egyedül ő volt kopasz... De egyébként ha valaki például altatásos császárral szül, vagy valami más miatt nem nézheti meg rögtön a babáját, akkor borzasztó dolog lehet!
2009. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudom, hogy lehet elcserélni őket, illetve hogy egy anya hogy nem ismeri meg a saját gyermekét. Persze az más, ha a születése után nem látta, csak pár órával később.

Én császárral szültem, és egyből megmutatták a picit. Legközelebb csak másnap reggel láttam, de ezer baba közül is megismertem volna.

Amúgy eszembe se jutott, mert annyira hasonlit rám, hogy le sem tagadhatnám. Össze lehetne keverni az én kiskori képeimet az ő most készült fotóival.

2009. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!