Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő szombaton kereszteljük a...

Jövő szombaton kereszteljük a 4 hós kislányunkat. Mit adjak rá?

Figyelt kérdés

A templomban nagyon hideg van, és délután 4kor lesz.

Mi a divat mostanában keresztelőruci téren?


2009. ápr. 17. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom dec 28.-án volt 4 hós, akkor lett keresztelve. Fehér overálba volt.Alatta keresztelő ruha, még akkor is ha nem látszik, fodros sapi!Angyal volt benne!

Volt akkor egy másik baba zöld overálba.Nem éppen odavaó volt!!!Szerintem legyen valami szép fehérbe.Hiszen a pap a keresztelői szövegben is megemlíti a fehér ruhát!!!Nem vicc!

2009. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Én ne adtam ki feleslegesen több 1000 esetleg 10000 forintot,giccses ki fehér ruhácskára.Mi a múlthéten kereszteltettük,szintén kissé hideg templomba.Viszont kint irtó meleg volt.Szóval volt rajta,egy erre az alkalomra kapott,de máskor is felvehető rózsaszín rugi,kiskabát,kis sapka ja és harisnya.Bundazsák már nagyon meleg április végén.

Szóval ezt a kisruhát ami kicsit alkami is máskor is felveheti,de ha megteheted vehetsz ünneplőt igaz azt soha többé nem adod rá,mert sajnálni fogod,aztán meg úgyis kinövi.Én is hezitáltam,de azt hiszem jól döntöttünk.

Minden jót

2009. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!