Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány babáknak mikor vágtáto...

Kislány babáknak mikor vágtátok le előszőr a haját, hogy erősödjön és sűrűsödjön?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy mikorra lesz akkora a haja, hogy már zavarja. Van olyan baba, akinek már pár hónaposan irtó nagy haja van, ilyenkor szerintem le lehet már vágni, de az én 9 hós babámnak még most is nagyon kevés van, nemrég kezdett csak nőni az új haja, szóval mi még messze vagyunk a hajvágástól.
2009. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért vágnád le, hogy sűrüsödjön ne tedd. Attól nem lesz se sűrűbb se erősebb a haja.
2009. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha levágod sem lesz sűrűbb, csak tömörebb a hajszál vége ezért tűnik dúsabbnak. én 3 napja vágtam le a fiamnak, most volt 7 hós. nagyon édes vele. kb 3-4 cm -es volt neki, de így rendezettebb:) ha kihullik a babahaj és kezd nőni az új haj, az már végleges sűrűség...

fodrász anyuka

2009. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

3 hetesen kislány :)

most 6 hós, már 5x vágtuk

2009. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!