Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája sokat csuklott...

Akinek a babája sokat csuklott a pocijában annak amikor megszületett is sokat csuklott?

Figyelt kérdés
Nem gond-e hogy a babám napi 3x is csuklik a pocimban.Aki hasonló helyzetben volt és már megvan a babája nincs vele semmi gond?Mert én már sokszor félek,hogy biztos azért csuklik ennyit mert valami gond van.
2009. ápr. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sokat csuklott pocakban is, most is. szerencsére makk egészséges. a tiéd is az, ne aggódj :)
2009. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is rengeteget csuklott a pocakomban, a dokim azt mondta, hogy ez nem baj. Aztán születése után az első pár hónapban is elég sokat csuklott, fokozatosan kezdett ritkulni a csuklás. Amikor már tudott nevetni, akkor nagyon sokszor a nevetés csuklásba torkollott, sőt még most is előfordul ilyen, de már csak néha. (Most 9 hós). Egyébként én úgy vettem észre, hogy őt nem zavarta a csuklás.
2009. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pocakban az én fiam is nagyon csuki volt, utána is az lett. Még most is csuklik naponta legalább egyszer, (8 hónapos), de egyáltalán nem zavarja, már előre tátja a pici száját a citromleves kanálnak...:-)))

Nekünk is azt mondta a doki, hogy ez egyáltalán nem gond.

2009. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató és gyors válaszokat:)
2009. ápr. 17. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam,hogy azért csuklik odabent, mert gyakorolja a légzést és nyel a magzatvízből. Minél többet csuklik, annál fejlettebb lesz kint a tüdeje.
2009. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is rengeteget csuklott méhen belül, baba korában is, most 2 éves és a nevetések még mindig csuklásban sőt néha kis hányásban is végződnek a nagy csuklás közepette...

Hát ilyen érzékeny neki az a szakasz:) Ez van, de nem zavarja egyáltalán.

2009. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is sokat csuklott a pocimba és büfizés után most is szinte mindíg csuklik..5,5 hós, de nem zavarja..
2009. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én lányom már 7 hónapos de nagyon gyakran csuklik, épp úgy mint mikor még a pocakomban volt. Én nem adok neki semmit, lassan abbamarad és kész.
2009. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!