Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezte már valaki azt, hogy...

Érezte már valaki azt, hogy többet nem ir választ a pontozások miatt?

Figyelt kérdés
Szivem lelkem kiteszem és mégis lepontoznak!Pedig még nem irtam soha,hogy ki mit tegyen.Csak azt,ahogy én csináltam!Lehet ez a baj? Nem nézem le a másikat.Két angyalka anyukája.
2009. ápr. 17. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon bosszantó mikor lepontoznak, nem is értem miért, hisz az adott válasz a kérdezőnek szól elsősorban. Korrekt akkor lenne ez a pontozósdi, ha a kérdést feltevő értékelhetné, hogy számára hasznos volt-e a válasz vagy sem.
2009. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is voltam már úgy, hogy kiakadtam párszor, mert bosszant, hogy olyan válaszok vannak lepontozva, amik teljesen rendben vannak és tökéletesen a kérdésre válaszolnak! A lepontozós emberkék meg marha nagy IQ bajnokok lehetnek, ha fogalmuk sincs arról, hogy mit jelent ez a pontozósdi. Vagy csak nincsenek tisztában egy-két fogalommal! Nem minta megváltozna az életem, ha nem 95%-on állnék, hanem 85%-on, de úgy gondolom, hogy nem azokat kellene lepontozni, akik segíteni szeretnének! Ez a probléma mindig is jelen lesz. Ezért is fontos, hogy az ember végig olvasson minden választ és az alapján döntse el, hogy melyik helyes, és nem a % alapján!
2009. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az oldalt aki készíti nem tünik fel neki!,hogy mi folyik itt? Ha még szakemberek pontoznának!Miért nem csak az pontozhat aki kérdést tesz fel?Ha valamit nem ugy lát,nem ért egyet vele a válaszoló,akkor megirja! Na ja!Tényleg olyan szörnyü az Alex és Alexandra?5 év van köztük és olynok mint két tojás.
2009. ápr. 17. 19:42
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

Hol látjátok, hogy valaki lepontoz? Válaszóljatok már kérlek.

Én még nem pontoztam le senkit mindig csak azt a zöld kezet nyomom meg ha tetszik. Itt most mindenkit fel pontoztam. :)

2009. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Én azon akadok ki, amikor olyan embert pontoznak le, aki esetleg ért is a dologhoz, aki meg láthatóan nem, annak baromi hasznos a válasza.

Pl ha valaki megkérdezné, hogyan kell pitét sütni, akkor a cukrász válaszait automatikusan lepontozzák, míg a jógaoktató válaszát felpontozzák, pedig baromság, vagy nem is pontozzák.

2009. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Van egy olyan, hogy a válaszod hány százalékban tűnik hasznosnak. Ha ez nem 100 százalék, akkor valaki pontozza lefelé.
2009. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Feltettem egyszer azt a kérdést a megkereszteltetéssel kapcsolatban. Valaki/k majdnem a válaszok felét lepontozta/ák. Kommentben írtam, hogy ha én kérdeztem, had döntsem már el én a válasz hasznosságát. Erre megkaptam, hogy ha már feltettem a kérdést, akkor biztos érdekel mások véleménye, és hogy mindenkinek joga van pontozni.
2009. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A zöld kezecske alatt irja ...% hasznosnak tünik! Azért van neked 90% mert valakinek nem tetszett a válaszod.

Egyik helyen irtam ne pontozzanak,na ná,hogy igen.Bánom,hogy irtam kommentet,de amint látom le is lettek pontozva.Nem bunkóság ez egy kicsit?Kár,hogy elöre megnyomtam a züldet,most még javitani sem tudok.

2009. ápr. 17. 21:39
 19/21 anonim ***** válasza:
14%
Aki ilyenen besértődik, az meg is érdemli.
2009. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Avalanche válasza:
100%
Szerintem a pontok hanyagolhatóak. Nekem az a lényeg, hogy kifejthessem azt, amit akarok, és aki akarja majd elolvassa, esetleg segít is neki a válaszom. A többi mellékes =)
2009. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!