Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól hagytad, hogy babád...

Mikortól hagytad, hogy babád próbáljon egyedül enni kanállal?

Figyelt kérdés
meddig tartott míg belejött?
2011. aug. 27. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja kezdte, h nyúlt a kanálért amivel etettem, ekkor vlt16 hónapos. Még most sem tud teljesen egyedül enni, de már egész ügyes.
2011. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 1 éves, van egy nagyon jó könyvem, ami hónapra lebontva leírja, hogy mikor mi történik, fejlődési lépcsők, tippek, stb. Ebben olvastam a 13. hónapnál, hogy már meg lehet próbálni, főleg, ha mutat érdeklődést a kanál iránt. Maszatos esemény lesz, de azt írja a könyv, hogy amikor már látszik a babán az érdeklődés, akkor érdemes kihasználni a lehetőséget. Az én babám még csak kézzel akar a tányérban matatni, ha odaadom neki a kanalat, akkor hadonászik vele, de nem próbál azzal enni.
2011. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
babám 13 hónapos és pár napja szeretne egyedül enni kanállal, teszi bele a tányérba , aztán a szájába és engem is etet.
2011. aug. 27. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónaposomat is olyan 14 hónapos kora óta érdekli a kanál dolog, de még most sem eszik egyedül, szerintünk azért, mert úgy nem elég haladós. Ha már tele a hasa, akkor meg engem etet. Villával viszont szeret enni, azért a tudásról még nem beszélnék, de az jobban megy, mint a kanalazás. Viszont pohárból már vagy fél éve iszik egyedül.
2011. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5-6 egyedül kanalazgat most 13 hónapos.Elején fordítva tartotta a kanalat na akkor ment mindenfele most már csak annyit segítek neki hogy néha én mártom neki bele a kajába de a szájához egyedül viszi.Nem is engedi már hogy én etessem.Kb. 3 hete kezdte el jelezni hogy egyedül enne és most jutottunk el odáig hogy viszonylag kevés maszattal egyedül eszik.Na de látnád mit művel egy túrórudival:)Még a hajába is kerül mert persze azt is egyedül eszi meg nem adhatom neki tördelve.
2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs 5-6 napja
2011. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!