Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Tagnap 5 hetes...

Mit gondoltok? Tagnap 5 hetes kislányom este 9-től éjjel 2-ig nem tudott elaludni.

Figyelt kérdés
Mi mindent elkövettünk, ringattuk, sírt. Leraktuk a kis ágyába, sírt. Énekeltem, ringattam, járkáltam vele, etettem, sírt. Cicin volt megnyugodott, ahogy vettem el a cicit mert már aludt felriadt, sírt. Apa vizet vetett neki, ő hisz benne, én nem annyira. Szerinte megvolt igézve, mert a vízvetés után elaludt. Szerintem már annyira kifáradt, hogy magától aludt el. Ti hisztek a megigézésben? Mi lehetett a baj, hogy ennyi időn keresztül nyugtalan volt? Mit tehettem volna másképp?
2011. aug. 28. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy akkor vonult a front mert itt nagy vihar volt.
2011. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezoterikus okokat keresni.Még pici,keveri a nappalokat az éjelekkel,majd megszokja,és szépen fog aludni.Nekünk a 8-9.-ik hétre rendeződött ez,mert ugyanez volt mint nálatok.Kitartás!
2011. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kever ő össze semmit semmivel, hiszen minden éjjelt átaludt még eddig, ez csak a tegnap este fordult elő. Az előtt mindig 11-kor elaludt és reggel 7-kor ébred magától.
2011. aug. 28. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a vízvetés?
2011. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Ne gondold hogyha egy dolgot bizonyos képpen csinál a gyereked az majd úgy is marad. A picik még 3-4 hetente nagyot tudnak változni. Az én lányom 2 hónapon keresztül csinálta ezt hétből legalább öt napon. Fejlődik az idegrendszer, és állítólag az okozza.
2011. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem. megoldás?
2011. aug. 28. 09:15
 7/9 anonim ***** válasza:
A megoldás a türelem. De tényleg. Sajnos az éjszakai felébredések még sokszor, újra és újra elő fognak jönni problémaként. Később, ha majd fogzik azért, ha megtanul felállni vagy járni azért, és bizony a frontokra (erős szélre, mint amilyen az éjszaka volt) is érzékenyen reagálnak a gyerekek. Az én nagylányom 7 éves, de a mai napig rosszul alszik éjjel, ha fúj a szél. Bocs, hogy nem tudtam konkrétan segíteni, de ezeket az időszakokat át kell vészelni. :-(
2011. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondod el, hogy mi az a vízvetés?Komolyan érdekel!
2011. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vízvetés: "A szenes víz készítése (vízvetés) sajátosan a szemverés gyógymódja, és mint ilyen általánosan elterjedt a magyar nyelvterületen (valamint egész DK- és K-Európában). Eredetileg tudakozó jellegű eljárás a tettes megtalálására, ennek megfelelően utána sokszor egy tényleges gyógyító művelet következik; gyakori azonban önálló gyógymódként is. Lényege az, hogy hideg vízbe meghatározott számú (3, 7, 9 stb.) parazsat dobnak, minden parázsnál egy személyt említve: amelyiknek említésénél leszáll a parázs az, vagy olyan személy igézte meg a gyereket."
2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!