Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Taknyos babátok mennyi idő...

Taknyos babátok mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
4 hónapos és már 5 napja nem tisztul az orra, sokszor még aludni sem tud mert ahogy elalszik nemsokára úgy tele van az orra hogy nem kap levegőt és felébred. Tengervizes orrspray-t használunk, aztán orrszívó porrszívó, naponta 3-szor Nasivin csecsemő orcsepp (ez a max amit lehet), ezek együtt eddig elég hatástalanok voltak. Mit lehet még tenni??
2011. aug. 28. 21:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

22:30-nak: Bakter tényleg látoom hogy ezt is írja a betegtájékoztató, csak én odáig már nem jutottam előzőleg az olvasásban, mert felette meg ezt írja: A Sinupret belsőleges oldatos cseppek fokozott óvatossággal alkalmazható

Egyszeri adag, azaz 50 csepp 0,51 g alkoholt tartalmaz, amely megfelel 13 ml sörnek vagy 5 ml bornak. Alkoholbetegek nem szedhetik. Ugyancsak nem szedhetik terhes vagy szoptató nők, gyermekek és alkalmazása fokozott kockázattal jár májbetegség, epilepszia, agysérülés vagy agyi betegség esetén.

Akkor most mi van? Ez kicsit ellentmondásos. Na mindegy, úgyis ma megyünk a dokihoz, megkérdezem tőle.

2011. aug. 29. 14:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam hozta haza, 2,5 éves, mindannyian megkaptuk, de a 6 hónapos babám max egy hétig volt taknyos. Semmit nem használtam a tengervizes spray-en kívül.
2011. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igaz nekem már 2 éves a kislányom.. A múlt héten kapta el az apjától a betegséget,amit 2 nap alatt legyűrt.

Én oscillococcinum-ot adtam neki 3 napon keresztül.

Az apukájának fájt a torka,folyt az orra..ő több mint 1 hétig szenvedett tőle...

Most néztem a papírját és csecsemőknek is lehet adni!

Én úgy csináltam,hogy egy 10-15 ml vízben feloldottam egy fél adagnyit..ezt napi 3-szor megismételtem.

Nem tudom hogy csecsemőknek mekkora mennyiséget lehet adni 1 alkalommal,de a gyógyszertárban csak megtudják majd mondani!

Ja..mivel hogy nem akartam mindíg szenvedni a feloldásával,így előre beleraktam a vízbe a kis cukikat és magától felolvadtak a vízben,nekem csak elkellett a végén kevernem őket..

Nem tudom hogy ismered-e ezt a fajta szert..nem mindenki van oda a homeós dolgokért,de nálunk bevált és mindíg ezt adom neki,ha meghül..nálunk idáig használt (kopp-kopp-kopp)

2011. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hét.

Az állandó orrszívás mellett én is a Cebion cseppet adtam neki. Szerintem ez segített.

2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az a "22:30"-as vagyok! :)

Hogy vagytok? Voltatok orvosnál? Mit mondott?

2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kicsit javult a helyzet, de nem sokat :-( Továbbra is orrszívás van tengervizes spay-vel + megvettem én is a cebion cseppeket, remélem ez majd segít. Már 1 hete tart a dolog, de őszintén szólva nem nagyon látok javulást..
2011. aug. 30. 23:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy allergiás szegény?? 5-10 napja van csúcson a pollen! Meg kéne nézetni,lehet az a baj,nálatok is. :(
2011. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!