Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nem baj, hogy amíg van...

Az nem baj, hogy amíg van tejem"kb 1éves korig gondoltam" nem váltok ki étkezést, hanem csak kóstolgatjuk a gyümölcsöt, zöldséget?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Javaslom a linkelt oldalon a "meddig elég az anyatej" füzetet:)


[link]


Nekem nem volt vélom, hogy kiváltsak étkezést, kínáltam ette vagy nem ette é szoptattam tovább, ahogy kérte.

Amikor már rendesen ült mindig mellénk ültettem a kisszékben étkezéskor és kapott vmi nyammogni valót. Élvezte, jó volt velünk, kíváncsi volt. Ma napig zabagép (két és fél éves). Az első szopi, ami kimaradt kb. egy éves korában a délelőtti volt, aztán pár hónap alatt már csak az esti-reggeli-du-i alvásé maradt meg. Utóbbi két éves koráig, akkor ő elhagyta.

Nem volt cicimán, nem követelte, de az is igaz, hogy nem használtam vigasztalásra fél éves kora után, hisz simán meg lehetett másképp is vigasztalni.

2011. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
6hónapos,kapott már barackot,banánt,meggyet,almát.Mindig kicsit többet!Akarok neki mindent adni,ami a korának megfelelő!
2011. aug. 29. 14:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgyis a baba fogja eldönteni. Én hallottam már olyat, hogy elkezdték a hozzátáplálást, és onnantól kezdve a gyereket nem is érdekelte a cici. Hát, nálunk másképp volt, hiába akartam, nem tudtam volna kiváltani étkezést. Pár falat szilárdat ettek csak a gyerekeim. Majd ezt is megtanulja, amíg van tej, addig örülj neki.
2011. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!