Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt szokott le a...

Mennyi idő alatt szokott le a babád hogy mindenkibe beleharapjon? Hogy csináltad? Hány hónapos volt? Hogy bírtad? Mit csináltál a játszón ahol a többi gyerek is ott volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És egy topic is erről:

[link]

2011. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónaposom is harap, de még nem jutott eszembe, hogy abnormális lenne. Ő ezt olyankor csinálja, amikor szeretetkitörése van :) Engem harap legtöbbet, néha az apját, mást nem. Ő ezt puszi helyett csinálja, de majd biztos azt is megtanulja.
2011. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Fogalmaznál pontosabban? Mekkora babára gondolsz? Egyáltalán meddig tart nálad a baba korszak? A bölcsis kislány, akiről írtam még nem volt másfél éves (én még simán babának tartom)...és a gondozónők (akik évtizedek óta kisdedekkel foglalkoznak) küldték őt és a szülőket pszichológushoz és nevelési tanácsadóba...és ők mondták, hogy ez nem normális viselkedése a BABÁNAK!


Vagy te nem is igazi harapásra gondolsz? Ami után ott marad a fognyom és belilul körülötte? Hanem a pár hónapos éppen fogzó kisbaba rágicsálására????


Kérdezz pontosan. Vagy ha nem, akkor ne a válaszadót támadd meg!

2011. szept. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13 hónapos, és nem gondolom én sem hogy pszichológushoz kellene vinni.

Már kb.2 hónapja harap, fogai meglátszanak, és persze fáj is.

Amikor átölel, hozzábújik valakihez olyankor szokott harapni. Illetve, ha már álmos.


A játszón mindig résen kell lenni, mert másik gyerek kezét simán megkóstolja, nem haragból csak kíváncsiságból.


Már 2 hónapja nem szabad, nem jó és a résen vagyok van. Meddig tarthat még?

2011. szept. 2. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!