Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek a 7hós babátokat 3...

Elvinnétek a 7hós babátokat 3 napra 2 éjszakára "nyaralni"úgy h eddig csak a saját kis ágyikójában aludt itthon este?

Figyelt kérdés
Mennénk wellneselni a hétvégén és 1 picit tartok attól h mi lesz a kislányunkal,h fog reagálni éjszaka!Ráadásul úgy h 1 szobában is alszunk vele!
2009. ápr. 19. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.en megprobalnam,nekem 6 honapos a lanyom ha lenne ra lehetosegunk,hogy elmenjunk wellneselni,biztos mennenk.
2009. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha otthon is egyszobában alszotok akkor nem lesz semmi baj, ha meg nem akkor meg csak sokkal jobban fogja magát érezni.Ha jó alvó akkor szerintem nem lesz semmi baj. :) Én biztos elvinném.Szerintem inkább az lehet a gond hogy kicsit felborul a napirendje,de ettől még ő is élvezheti a kirándulást.Arra figyeljetek,hogy attól függetlenül sokat foglalkozzatok vele! :)

Jó pihenést! :)

2009. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! El is vittük, szuper volt. :)
2009. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem épp itt az ideje, hogy a pici kicsit kibillenjen a jól megszokott otthoni környezetből.Nekem 2 gyermekem van és szeretem ugyan a szabályokat,és a megszokott dolgokat,viszont úgy gondolom,hogy sem a babának sem a szülőnek nem jó,ha minden a gyermekhez van igazítva.Minél előbb viszünk egy kis változást az életébe,annál hamarabb megtanul alkalmazkodni.

A fiammal 4 hónapos korában mentünk először nyaralni.

Jó pihenést!

2009. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamat 5 hós korában vittük el 2 napra "nyaralni", nagyon jól viselkedett.

1évesen már rendesen nyaralni jött, mondjuk az se volt sokkal több, 4 nap, de jó volt.

2009. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hónaposan 1 hétre mentünk,nagyon féltem,igaz hogy a "házat" is felcsomagoltam.Nagyon jól telt,nem is értem azota,hogy miért nem viszik sokan magukkal a babákat.Idén is visszük!
2009. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan mozdítsátok ki, nem olyan kicsi ő már ehhez a kis nyaraláshoz:-) Az más kérdés, hogy a fél házat össze kell hozzá csomagolnod, és vinned mindent magatokkal, de szerintem ennyit megér, mert nektek is nagyon jól fog esni a levegváltozás!
2009. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi 4 honapos korara tervezzuk az elso ilyen utazast.

amugy babától fugg, de szrintem persze!

2009. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindneki válaszát!Csupa csuoa jó dolgok!Mindenképp vinnénk az tuti!És hát rájöttem h túlságosan is "féltjük" minden féle változástól és ez így nme mehet tovább,úgyh bele vágunk:)

Mégegyszer köszönet:)

2009. ápr. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!