Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az esti tápszerét nem itta...

Ha az esti tápszerét nem itta meg, holnap reggel odadhatom még neki ha hűtőben van?

Figyelt kérdés
13 hónapos.
2011. aug. 31. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Én mindig így csináltam és még most is csinálom (most már tejitallal). 23 hónapos, még él. :) - semmi baja nem volt soha tőle, én nem fogok pocsékolni, hogy a maradékot kiöntsem, irgalmatlan pénzt dobtam volna ki az ablakon.
2011. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.Sajnos lázas volt 2napig folyamatosan,és nem volt hajlandó meginni a tápszerét,aztán egyre kevesebbet csináltam,de azóta se issza meg,tegnap reggel itta meg csak,már kb 4-szer öntöttem ki...de most beraktam a hűtőbe,akkor reggel odadom neki.
2011. aug. 31. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:

én is szoktam így, illetve a reggelit este. eleinte én is kiöntöttem, változóan eszik a lányom. volt hogy 200ml-t is ki kellett önteni. aztán itt olvastam én is erről hogy jó...


szintén 13 hónapos anyukája

2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor nyugodtan adom neki oda:)
2011. aug. 31. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én már a kórházban azt tapasztaltam, hogy az előre elkészített tápit mikróban megmelegítették, és úgy adták az ÚJSZÜLÖTTEKNEK! - na ezért is csináltam én így kezdettől fogva. (első voltam)
2011. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én kiöntöm, én sem innám meg szívesen.

18 hónapos a lányom.

2011. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A bolti tejet is kibontjuk, aztán hűtőbe tesszük. Azt sem öntjük ki egész zacskóval vagy dobozzal 3 korty után... hűtőbe téve semmi baja nem lesz, pláne egy estéről reggelre történő idő alatt.
2011. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg ha már beleivott, ki kellene önteni, mert pici nyál mindig belekerül, és elkezdi az üvegben lebontani a kaját, na meg a nyálában baci is lehet.

Ezt mondják, de ha szinte az egész megmaradt, én is félretettem egy ideig, hátha megissza még.

2011. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,egy kortyot ivott belőle,aztán ellökte.Reggel odadtam neki,megitta.
2011. szept. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!