Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék már 19 órakor...

Barátnőmék már 19 órakor altatják a gyereküket, mi még akkor sétálunk nyáron. Jól csinálják? Alszik reggel 8ig, de úgy, hogy közéjük veszik éjfélkor.6 hónapos

Figyelt kérdés
Na meg egész nap ki sem mozdulnak. Mi reggel is, meg este is sétálunk egyet és jobbat alszik.
2011. aug. 31. 22:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Házaséletes vagyok.

Igazad van,de férjem sokszor délutános és csak 11 után ér haza,még eszik,fürdik,igy nálunk ez nem ment volna.

De igazad van elfelejtettem,hogy másnál nem igy van:)

Hiába a megszokás:DDD

2011. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%

igen, nagyon jól csinálja a barátnőd!!!! szuper anyuka lehet! :)

az meg nem normális ha egy fél éves még este 10kor ébren van. szerintem.

az, hogy hordozóba altatják is tök jó, tesómék pont így csinálták, 2 perc alatt elringatták a hordozóba, majd betették a kiságyba és aludt aludt reggelig :)

és képzeld, mikor bölcsis lett, egyik napról a másikra nem igényelte, úgy aludt el ahogy a többi baba is a bölcsiben :)


amúgy meg szép kis barátnő lehetsz, örülök, hogy nem az én barátnőm vagy!

2011. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz a válaszadóktól? Miért rivalizálsz a barátnőddel?

Képzeld! Nekem is 6 hónapos a babám, és este 7-kor fürdetünk, utána alvás, és alszik reggel 7-ig! Éééés mi nem 2-szer, hanem napi 3-szor sétálunk!

Na mit szólsz?

2011. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Napi egyszer sétálunk délután. fél 8-8 között fürdés, kis tápszer még, és negyed 9-fél 9-kor alvás. De néha már 8-kor, ha úgy jön ki, hogy előbb fürdött.

5 hetes korától nem kel éjszaka, reggel 7-kor kel, fél 8-kor kér kajcsit. Ja, és 6 hónapos.

És szerintem jól csinálom.

A barátnőd ha gy gondolja, jól csinálja, akkor igen.

Neked meg nincs hozzá közöd.

2011. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Tök viccesek vagytok! Pár válaszon elég jót mosolyogtam.

A kérdező tényleg rivalizálni szeretne a barátnőjével, és tőlünk várja a megerősítést :D

2011. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 19 honapos lesz par nap mulva es este 19:30-kor mar alszik. Egyszeruen nem birja tovabb a draga. :) Pedig ejjel egyaltalan nem ebred es en ebresztem 8-kor mert megyunk 9-re bolcsibe. Ha nem ebresztenem aludna kb. 8:30-9:00-ig is. Delben alszik 2-2,5 orat a bolcsibe. Egyszeruen annyira mozgekony, annyira lefarad, hogy este 19-kor mar nagyon nyugos es keri, hogy fektessuk le. Kirancigalja az nyuszijat a kisagybol es mondja, hogy tente-tente. :) Ekkor visszuk furdeni es mar alszik is utanna szo nelkul. 6 honapos koraban meg ossze vissza aludt napkozbe igy nem mindig aludt el pont 19 ora korul de 7-8 honapos kora ota nallunk ez mukodik amit leirtam.
2011. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom hogy neked milyen "problémáid" vannak!!!!

Hát megmondom őszintén én is örülök hogy nem az én barátnőm vagy.

Ha mentek sétálni akkor pl. miért nem kérdezed meg hogy nem e menne veletek?Most te azt gondolod hogy azért mert te úgy csinálod és ők nem úgy hanem emígy akkor már nem jól csinálják vagy mi?Mindenkinek másképp a jó.

Szerintem is rivalizálsz és csak a válaszadóktól várod a megerősítést ahogy már itt írták......

De nagy az Isten állatkertje.....

2011. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom, van hogy 8-kor alszik, van hogy 9-kor, de olyan is gyakori, hogy csak 10-kor. 4 hónapos koráig velünk aludt egy ágyban, azóta már külön alszik, de ha éjjel ébred megyek érte és magunkhoz veszem. Csak nem fogom azzal tölteni az éjszakát, hogy a gyerekszobában talpalok és próbálom visszaltatni!!! :)) Nem őrültem meg! Jön be hozzánk, cici a szájba és alszunk tovább. És napközben is így alszunk, együtt a nagyágyban, cicivel. És nem érdekel, hogy később mi lesz, meg az összes hasonló "jaj mi lesz később" megjegyzésekkel. Szerencsére anyukám is a természetesség híve, mi is bármikor mehettünk gyerekkoromban az ágyukba. És mi is csak 1-szer vagy max 2-szer megyünk sétálni egy nap. Hol kendővel, hol babakocsival, hol autóval. Akkor eszik amikor akar, akkor alszik amikor álmos. Egész nap vele vagyok, figyelem az igényeit, ő alkalmazkodik hozzám, én alkalmazkodom hozzá. Nyugodt baba, egész nap vigyorog rám meg gőgicsél. Csak akkor sír ha már várja hogy végre dőljünk le együtt. Ja, és mi egész délelőtt alszunk szinte.
2011. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél éves koráig 7kor aludt el.Fél 7kor fürdés,7kor alvás.tudod milyen jó volt?volt időm magunkra,magamra,hobbira,háztartásra,stb.Most kétéves,de még mindgi megébred éjfél körül egyszer és bizony magunk közé veszem,mert már fáradt vagyok. A 7kor alvást ő igényelte egyrészt,másrészt meg úgy tudom,8ig ágyban a helyük.
2011. szept. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

6 hónapos lesz a kisfiam. 7 óra körül fürdés, fél 8-kor vacsi, 8-kor már durmol, reggel 6-ig, a saját ágyában.

Képzeld, mi sem megyünk minden nap sétálni. Dög meleg van, nekem kínszenvedés a napon sétálni, neki is, mert megfő a babakocsiban. Inkább kimegyünk az árnyékos hátsó kertbe. Nem a séta a lényeg, hanem a levegőztetés.

Minden kisbaba igénye más, a család igénye is más, ne te akard meghatározni, hogy ők hogyan éljenek.

Egyébként megjegyezném, hogy a 8 órás fektetés azért is jó, mert ezt szokja meg, amikor bölcsibe, oviba kell mennie, ki tudja magát aludni.


Egyébként nem értem, mit vársz tőlünk? Lincshangulatban szapuljuk a TE barátnődet?

2011. szept. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!