Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék már 19 órakor...

Barátnőmék már 19 órakor altatják a gyereküket, mi még akkor sétálunk nyáron. Jól csinálják? Alszik reggel 8ig, de úgy, hogy közéjük veszik éjfélkor.6 hónapos

Figyelt kérdés
Na meg egész nap ki sem mozdulnak. Mi reggel is, meg este is sétálunk egyet és jobbat alszik.
2011. aug. 31. 22:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Lányok szerintem ez nem kamu kérdés, csak a csaj "szuperanyuka" annyira el van szállva magától, h nem érti miért nem értünk vele egyet, vagy csak szimplán gyengeelméjű szegénykém :(
2011. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kamu, csak azt szeretné hallani, hogy igenis ő csinálja jól, ő a szuper, mert ők kétszer is sétálnak, és mert az ő gyereke jobbat alszik, stb stb.... És lényegében ő sokkal jobb anya, mint az állítólagos barátnője. Akit viszont nagyon is szidalmazni kéne amiért ezt-azt nem a megrögzött szupermami elvei szerint csinál.

Meg szerintem igaz az a mondás a kérdezőre, hogy "Más szemében a szálkát is, sajátjában a gerendát se...."

2011. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!