Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék már 19 órakor...

Barátnőmék már 19 órakor altatják a gyereküket, mi még akkor sétálunk nyáron. Jól csinálják? Alszik reggel 8ig, de úgy, hogy közéjük veszik éjfélkor.6 hónapos

Figyelt kérdés
Na meg egész nap ki sem mozdulnak. Mi reggel is, meg este is sétálunk egyet és jobbat alszik.
2011. aug. 31. 22:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy a válaszokat olvasom (és nem látom hogy közben kommenteltél volna)nem ezekre a válazokra számítottál. :)

Lányom 5 hónapos és ha nem alszik el este 7 és 8 között, akkor tiszta zizi. Már fél 7-kor kezdi a nyűglődést és igényli, hogy altassam el 7-8 között. Délelőtt és délután is megyünk sétálni, este legkésőbb 6-kor fürdetek, vacsora és alvás. Este 10-kor általában már én is alvásra kész vagyok, nem hogy még akkor altassam a gyereket. Reggel 6-kor kel, eszik és már alszik is vissza. Most is alszik még. Annyi, hogy nem alszik velünk és nem is akarom magunk közé szoktatni. Az altatás hol babakocsiban, hol ölben, hol magától a kiságyban zajlik, nem csinálok ügyet belőle, pici még, majd kialakul nála.

Ahogy a kérdésedből kitűnik, valószínű én is sz@rul csinálom, mert este 8-kor már nem az utcán bóklászom, hanem a gyerekem igényeinek megfelelően a babaágy mellett állok és altatok. :)

Mindenesetre engem már az megnyugtat, hogy nincsenek ilyen barátnőim, mint te. Legalábbis én nem tudok róla. Mégis mit zavar téged, hogy mikor altat, mikor fürdet, vagy egyáltalán mikor mit csinálnak. Ha nem alszik az a gyerek a bölcsiben, az neked miben lesz rossz? Ez legyen a barátnőd dolga és problémája.

2011. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Na, én sem azok közé tartozom, akik jól csinálják...

Kislányom lassan 7 hónapos, 6-1/4 7 körül fürdik, és van, hogy 1/2 7kor már alszik. Ellenben reggel 5-6 közt ébred. Mégis mit kéne csinálnom? Lógassam a lábánál fogva 8ig nehogy elaludjon??? Neki így jó, és kész. Lehet majd később változik. Mellesleg én is azon az elven vagyok, hgoy babának/gyereknek 8kor ágyban a helye...

De mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó, mit foglalkozol másokkal???

2011. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen barátnő mellett mint a kérdező, az embernek nincs szüksége ellenségre :-D
2011. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

na már megint egy ilyen kérdés, aki kibeszéli a barátnőjét....

nem te írtad ki azt a kérdést is, hogy mi a véleményetek arról, ha valaki el mer mozdulni otthonról a gyerek mellől?


másrészt, neked mi közöd ahhoz, hogy ki mikor fekteti le a gyerekeét? és ha bölcsibe megy? nem a te gondod, nem neked kell altatni!


és az, hogy a barátnődet itt beszéled ki, a gyk-n, külön hányingerkeltő.


milyen undorító, jellemtelen emvberek vannak, hihetetlen...

2011. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

Szia, a kisfiam születése óta fél 9-kor van fürdetve, és közvetlenül utána tápi és 9-kor már durmol. Egyik este viszont úgy belemerült a konyhában az autótologatásba, hogy képzeld el, még fél 10-kor is tologatta az autót, én meg hagytam, mert ha jót játszik én ugyan el nem rontom az örömét. Kicsit később fürdött-aludt, de volt egy jó kacagós estéje nekünk és neki is.

Nem mindig szentírás, amit az ember kigondol, te sem minden nap pl. pontban fél 12-kor ebédelsz, hanem amikor megéhezel. Legyél rugalmasabb, ők tudják, mi kell annak a gyerkőcnek, ha nem viszik ki az 50 fokban...hát én sem, és este 7-kor visszük sétálni, mert akkor tudjuk, mert enyhülés van. - bár már egy évesen nem nagyon érdekli a séta, inkább mászna a kocsiból a járdán :-)

Szóval legyél rugalmas, mert a te babád is fog még sok-sok nem időzített dolgot csinálni. Sose felejtsd el, hogy ők külön emberek, külön természettel, igényekkel, érdeklődéssel, stb.

- egyébként engem meg azért szapulnak, mert sok játékot veszek a teszvaterán a fiamnak, de nem érdekelnek, amit eladok ott, abból veszek a gyerkőcnek ezt-azt, de nálunk ez irigységből megy, én meg még ráteszek direkt egy lapáttal, mindig közzéteszem a facebookon, ha veszek valamit, hadd irigykedjenek :-))))) -

2011. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
17 hónapos lányomat is 7-kor viszem fürdeni, mert nem bírja tovább. Ez gyerekfüggő is, ne feledd!!!!
2011. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Azért valamit reagálhatnál...
2011. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem ilyen válaszokra számított...

Nem tetszik neki, hogy nem kezdtük el csoportosan szapulni a "barátnőjét", őt pedig nem kezdtük el magasztalni, hogy milyen szuper anya!

2011. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta, hogy azért megy dolgozni és azért íratja bölcsibe a gyereket, mert már unja az otthonlétet a babával és vágyik a társaságra, meg a céges bulikra.
2011. szept. 2. 16:45
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Na most buktál le kérdező!!!

Nem reagáltál semmilyen kommentre még azokra sem ahol téged szapulnak és csak írod írod a baromságodat.

Íme csajok egy újabb átb..zásos kérdés.

Megint bedőltünk.De ez nektek mire jó?Össze akartat ugrasztani az ittlévőket?????

Gratulálok te pan..er!!

2011. szept. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!