Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt tényleg mindenkinek...

Csill79 kérdése:

Itt tényleg mindenkinek tökéletes férje van aki tökéletes APA is persze?

Figyelt kérdés
Az én férjem messze nem tökéletes,sőt.Nem sokat foglalkozik a babánkkal!Megromlott a házasságunk mióta megvan a baba.Nálatok mi a helyzet?
2011. szept. 1. 14:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem tokeletes az en ferjem se de nagyon jo ferj es apa :)

Ugyan meg sosem cserelte a kakis pelust de ezenkivul mindent csinal amire megkerem a gyerek korul.

Nem tud fozni, igy a konyha az en felseg teruletem de ezt nem banom. Szeretek en fozni a ferjemnek (amig mellesleg mindig megkoszon)

Nagyon keveset van itthon, csak a vasarnapja szabad es hetkoznap az esti furdetesekre er haza de az mindig az O dolga es sosem bujik ki belole.

Mi is jol meg vagyunk egyutt. Szexualis eletunk is olyan jo mint baba elott.

Egyedul a penz amin veszekedni szoktunk mert O nagyon sporolos fajta es szerinte en is lehetnek meg jobban az.

De nagyon szorgalmas. Munka alol sose bujik ki, igyekszik mindent megadni nekunk.

Amit nem szeretek benne az,hogy kicsit rendetlen:)


Off:

Gary Chapman konyvet en is ajanlom,tenyleg jo:)

2011. szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
bocsi, amig helyett amit
2011. szept. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem etet, nem pelenkáz, nem fürdet, nem kel éjjel...

...írod. Az én férjem sem. Pedig imádja a lányát, ez egyértelmű, de ezeket meghagyja nekem. Főleg az éjszakai ébredések készítenek ki, van hogy 4-5x is kelni kell hozzá. Ő fel se ébred a nyöszörgésre-sírásra, ébress7em fel, ha már úgyis ébren vagyok?.. Hisz reggel hatkor amúgy is kel, munkába megy. Időnként elmososgat, és leginkább a kertben, garázs körül dolgozik estig, ha hazajön. De én ezt így elfogadtam, nem háborgok rajta, és nem cserélném el a férjem senki másra.

2011. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Te vársz kicsit sokat,elvégre Ő dolgozik és vannak apák akik az első időkben nem nagyon tudnak mit kezdeni a gyerekkel:)Ettől függetlenül nagyon szeretik és később teljesen másképp viszonyulnak hozzájuk!
2011. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 2. 22:05
 26/28 anonim ***** válasza:
32%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:55


Hát, az enyém sem etet, nem pelenkáz, nem fürdet, nem kel éjjel és nem jön velünk a játszótérre. Csak akkor látja el, ha nem vagyok otthon. Nincs ebben semmi, elvégre ő dolgozik, te pedig azért nem dolgozol, hogy el tudd látni a gyermeket. Szerintem is sokat vársz tőle. A felelősség, hogy ő az, aki a betevőt megdolgozza, sokkal nagyobb stressz, minthogy te felkelsz éjjel. Esetleg cserélhettek: menjél te dolgozni látástól vakulásig, ő meg eltütyümütyüzik biztosan egész nap a kicsivel!

2011. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs igazatok,mert Én nem várom el ezeket a dolgokat,csak jól esne.Amit elvárnék az az,hogy foglalkozzon vele többet és szeretgesse,játszon vele.Az meg,hogy ő dolgozik igaz,de irodai munkát végez,a gyerek nevelés pedig igenis kő kemény 24 órás munka!
2011. szept. 4. 12:32
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is hozzászóltam már, hogy az enyém sem etet, pelenkáz, kel stb, és ez nem is baj, de az utolsó hozzászólással mégsem értek egyet. Sok-sok évig én is kb. ugyanannyit dolgoztam, mint a férjem, azért van összehasonlítási alap. És számomra dolgozni üdülés volt az itthonléthez képest, pedig az is stresszes és sok volt. Éjjel többször felkelni eddig 14 hónapon át, itthon lenni egész nap engem nem elégít ki teljesen, akármennyire szeretem a lányom. Olyan szinten vagyok fáradt a keléstől és a folyamatos figyelemtől, amit nem volt korábban. És olykor visszasírom a munkát, ahol azért jó társasági élet is folyt, és meg is fizettek érte. Most nem tudok sportolni, ez is hiányzik rettenetesen (nincs rá napi 3 óra, hogy elmenjek úszni egy órát), aki rendszeresen sportol, tudja, hogy feszültséglevezetésként is működik a sport és kívánja a szervezet. És a mentális kihívások is hiányoznak, amik a munkában és szabadidőben értek korábban. Szóval dolgozni azért nem fárasztóbb - nekem - mint 24 órában anyának lenni. Csak párom szerint fárasztóbb a munka, és hogy ő hatkor kel... az hogy én hányszor éjszaka, az szinte mellékes.
2011. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!