Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném ha a babám (8hó)...

Szeretném ha a babám (8hó) korábban aludna el mint most. Este 21h körül pancsi utána szopi olyan féltíz- tíz tájékán. Mit tegyek hogy megszokja az új rendszert?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy etetéssel hamarabb fürdesd meg. Ha most kilenc körül fürdik, hozd előre 7 órára, fél nyolc, nyolc lesz a szopi ideje. Lehet, hogy észre sem vennné :))
2009. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én fokozatosan csinálnám, minden nap 5-10 perccel előbb fürdetnék...
2009. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevallom, én nem az előrehozós módszert választottam, mert sokáig tartott volna, míg az esti fél11-es lefekvésből 8 óra lesz. Reggel 7kor ébresztettem, és aznap már szoktattam az új napirendhez. Napközben jól ment, este fél 8kor már elfáradt. 8kor el is aludt. (az azelőtti 9 órai fürcsi 6 órára került. Az első 3 napban, elalvás után 2 vagy 3 órával megébredt, de szépen visszaaludt (egy kis hasisimi, megnyugtattam, nem volt gond). Néhány nap alatt szépen átálltunk, és úgy látom jobb így neki. Nem fog menni egyik napról a másikra, de türelemmel, odafigyeléssel meg tudjátok valósítani. Persze sok függ attól, mennyire elfogadó és alkalmazkodó a babád. Lényeg, hogy semmit ne erőltess. Sok sikert!
2009. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délután ne hagyd, hogy 16 óra után aludjon, fürcsi fél 8kor, kaja, aztán alvás. Nálunk ez nagyon bevált. Ja és reggel 7-kor kel.
2009. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem sikerül, bár a kisfiam már most elég akaratos és ha nem úgy történik minden ahogy Ő akarja nagy hisztit csap.
2009. ápr. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!