Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miii van velem? Ez depi?

Miii van velem? Ez depi?

Figyelt kérdés
3hónapja szültem van egy 2,5éves fiam!Eddig minden rendben ment most ha már kicsit sir a pici tiszta ideges leszek mostanában folyton nyöszörög nem tudom mi baja a nagyobb is hisztis!Én már folyton orditok:((((((((((((((nem birom!Ez már depresszió???Szégyellem magam nem vagyok és nem is akarok ilyen lenni!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 2. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a 2,5 éves lányom mellet lenne egy 3 hónapos is, nem lebegnék a rózsaszín ködben az tuti.

Rendesen ki tud aksztani kicsi, mellet van még egy 11 éves kamszodó fiam is

Fáradt vagy, a2-3 éves korszak, nem legkönnyebb, a picit is el kell látni


ez nem depresszió

2011. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha depresszió lenne lesz.rnád

ez kimerültség

2011. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem depresszió ingább fáradság,kimerültség!Próbáld meg a két gyerkőc napirendjét összehozni,tehát mondjuk délben aludjanak egyszerre és akkor te is sz@rd le a házimunkát és pihenj!Illetve kérj minél több segítséget férjedtől,nagyszülőktől vagy bárkitől és még Magne b6 vitamin csodákra képes ingerlékenységre!

Fel a fejjel,lesz jobb is!

2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 26hónapos fiam kezdődő süketsége, állandó pörgése a 7hónapos örökmozgó2 lányom hasonló ordítozó, idegbeteget csinál belőlem.

Sajna a nap nagyobb részében kell kiabálnom a naggyal, mint nem...:(

Magnézium, lefekvés előtt, kis plusz vitamin, esetleg ha van módod aludj picit, vagy fürdőzz gyerekek nélkül. Nekem a reggeli bébimentes zuhany nélkül rég végem lenne...

2011. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát segitségem az nincs ,párom néha segit de ő is fáradt! Hát igen semmit nem tudok egyhuzamban csinálni még pisilni se mert valamelyik tuti ordit:(Az összehangolás egyszerűen nem megy amikor a nagy alszik a kicsi tuti ébren van még akkor is ha délelőtt alig aludt!Hát az biztos hogy fáradt vagyok,a nagy is sirva ébred minden éjjel azt mondja fél hát nem tudom,még este se hagynak békén pedig a kicsi alszik szépen!
2011. szept. 3. 06:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ez szerintem is kimerültség és fáradtság.Hasonló cipőben járok.A kicsi lány 7 hós a nagy fiú 27.A nagy már engem is sokszor kikészít,pedig annyira nem is eleven...Én megoldottam hogy délben egyszerre aludjanak..Most is alszanak már 2 órája:-) Megebédeltem,lezuhanyoztam,hajat mostam és most netezek.De néha alszok velük 1 kicsit.Segítségem nulla.Kitartás!
2011. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!