Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a babátok egész...

Hogy bírjátok a babátok egész napos nyűglődését, hisztijét? Mivel és hogyan töltitek el a napot, hogy kicsit könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Az én babám 6 hónapos, kb 5 hónapos koráig semmi baj nem volt vele. Nagyon jó baba volt. De azóta állandóan nyűgös, semmi nem jó neki, akármit csinálok vele. Egész nap nyafog és olyan hisztit le tud vágni, hogy csak nézünk. Tegnap a védőnő pont itt volt és csak ennyit mondott, hogy felkötheted a gatyát! Éjszaka is sokat fenn van, néha nehezen alszik vissza. Bízhatok benne, hogy elmúlik ez az időszak, mert most nagyon nehezen telnek a napok. Meg az éjszakák.
2011. szept. 7. 08:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy aki kötözködik az internettel, az is előtte ül (pedig közben szalad a lakás, mi?:))), na mindegy!

8 hónapos kisfiam a kezdetektől nyafis, bár igaz, keveset volt eddig egyedül. A nyári szünet miatt ha nem én, akkor a nagylányom volt vele folyamatosan. Most hogy elkezdődött a suli...ne tudjátok meg, mit rendez, amíg pl. melegítem a kajáját, és addig beteszem a kiságyba! Öt perc alatt képes fulladozásig, köhögési hergelni magát sírás közben. Lassan, fokozatosan próbálom türelemre szoktatni, mindig pár perccel többet hagyom magára nézelődni, játszani, közben a beszélek hozzá. Ha teregetek pl, kukucsozunk közben, szerintem javul a helyzet előbb-utóbb.

2011. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül!
2011. szept. 7. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!