Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig szeretne szoptatni?...

Ki meddig szeretne szoptatni? Hagyjátok, hogy a baba döntse el?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első fiam 14 hós koráig szopott. Ő döntötte el, hogy nem kell tovább, már nem érdekelte. Másik fiam most 4 hós, amíg lehet, sokáig szeretném szoptatni.
2009. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a nagyok majd' 2 évig szoptak. a lányomat én választottam el, mert már 3 hónapos volt a kistesó a pocimban. A fiam 22 hónapig szopott, ő hagyta el magától. A pici lányom lassan 8 hónapos, gyümölcsöt és főzeléket eszik, de csak módjával, utána is kéri a tejcsit. Én addig szeretném szoptatni, amíg csak lehet. Majd ő eldönti, hogy meddig (persze ésszerű határig :))) )
2009. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van tejem, és a picur is kéri.
2009. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig csak a baba akarja! Imádok szoptatni! :)))
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hónapos korig. Elfogyott a tej :(. De azért köszöni, jól van, hízik, fejlődik, mosolyog, nagyon nyugis bébi! :) (azért sajnálom, h már nem tudom szoptatni).
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom miért én ugy gondoltam terhesség előtt, hogy csak 6 hós koráig fogom szoptatni. Voltak fenntartásaim a szoptatással. Aztán beláttam, hogy a világ legcsodálatosabb és legtermészetesebb dolga, és boldogan szoptattam. Sajna a babám ezt nem igy gondolta, és 2 hósan ugy döntött, hogy nem szopizik tovább, igy nekem maradt a fejés.

A következővel tuti másképp csinálom, másképp állok már a dologhoz, és ha kell tanácsadóhoz fordulok.

egy éves lesz a pici és ma én lennék a világ legboldogabb anyuja ha még szopizna, de sajna már tej sincs.

Nem is értem azokat, akik elválasztják a babát (Ok nélkül)

2009. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányomat 10 hónapos koráig szoptattam. Akkor egyik napról a másikra megmakacsolta magát és nem kellett neki a tej.
2009. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert itt azt olvastam,hogy ha valaki a baba másfél éves koránál később szoptat,akkor sokként fogja majd/már érni őket a leválasztódás,ezért nem tanácsos ez idő felett szoptatni.Kisfiam egy éves és még javában szopik és úgy látom,hogy előreláthatólag szopni is fog,de tényleg ha mondjuk elhúzódik két éves korig is akkor nagyon meg fogja viselni?Hát elbizonytalanodtam.
2009. ápr. 21. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Most biztos le fognak pontozni.Nincs bajom a szoptatással,de nem is imádok szoptatni.Nem cicifüggő a kislányom,sosem volt az,megettte az adagot és ki is "köpte" a cicit,huncut mosollyal.Most 3x szopizik az 5 étkezésből. Én max.1 éves koráig,ha tudom.Úgy tervezem,hogy olyan 8 hónapos korától majd reggel és este fog szopizni.Most lesz 6 hónapos és szeret enni egyenlőre.Meglátja a kezemben a tálkáját és a partedlit és vigyorog :-)
2009. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Az enyémeket egyáltalán nem viselte meg, szerintem az ha olyankor akarják leszoktatni a cicizésről, amikor ő még nem érett rá vagy csak még nem szeretné, jobban megviseli...
2009. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!