Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrülök, mi lehet a baj?

Megőrülök, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

4 hós kislányom eddig egy kisangyal volt, mindenki irigyelt minket hogy milyen mintababánk van. 1 hete azonban nem lehet bírni vele. Ez a mai nap tette be a kaput.

Konkrétan reggel 8 óta egyfolytában megállás nélkül vagy kiabál vagy sír. Ha felveszem, akkor is, maximum pár percre elhallgat. Teljesen mindegy, hova teszem, ugyanúgy hisztizik (kiságy, franciaágy, pihenőszék, játszószőnyeg). Eddig rendesen szopizott, most felrakom cicire és 2-3 perc múlva elkezd sírni. Felrakom a másikra, ugyanez. A tápszert elfogadja. Lerakom bárhova, kb egy perc múlva már a hasán van és persze mindent kibukik, amit kevéssel vagy sokkal előtte fogyasztott el. Már minden tiszta tej (tápszer). És teljesen mindegy, mennyi idő telik el az evés után, csak a kibukott cucc halmazállapotában van különbség.

Gondoltam a fogzásra, korábban viburcol kúpot kapott és mindig be is szokott válni. Hát most semmit nem használt. Adtam neki nurofent, az se segített. Az idegeim már totál kész vannak. Az előbb bementem a fürdőszobába kicsit rendberakni magam és mire kijöttem, üvöltött, felemeltem és láttam hogy az arca tiszta félig emésztett tej. De beteg meg nem lehet, mert nem lázas és ahogy a gyerekorvosunk mondaná, nem néz ki betegnek. Korábban voltak már ilyen hisztijei, akkor kijött a doki és mindig megállapította, hogy nem tudja mi a baj de nem lehet beteg. Hát köszi. Valaki esetleg tapasztalt hasonlót?


2011. szept. 8. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik? Nekem ugyan ezt csinálta a fiam 2-3hónapos korában. Egyfolytában sírt, nyűglődött. Doki nénink mondta, hogy vigyük sétálni ill. csináljunk olyan programokat, amik nem szoktak lenni. Pl. napközbeni pancsi a kis kádban. A szokatlan dolog kirángatja a sablonosságból, érdekessé teszi a napot számára. Vele is mindig is ugyan az történik... Tudom furán hangzik, de nálunk bevált. Egy próbát meg ér!!!
2011. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyértelműen akkor volt, van ez, amikor jön a menzeszem. Már a szpival nincs baj, de első hónapban alig akart enni is, és csak kiabált, nyűgösködött egész nap. Már 11 hós, de minden hónapban megérzi és extra nyűgös, semmi sem jó olyankor. Nagyon rossz, mert olyankor én is nyűgibb vagyok, tehát ördögi kör...
2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Terhes remélem még nem vagyok :-D , menzeszem a hónapban jött meg először úgyhogy lehetne jó a tipp, de már vagy két hete elmúlt...és közben nem éreztem, hogy kevesebbet szopizna vagy máshogy viselkedne.

A tápszert is kibukta sajnos. De ma csak egyszer adtam neki. Este hálisten meg tudtam rendesen szoptatni, igaz kétszeri nekifutásra.

Valaki írta, hogy zökkentsem ki az egyhangúságból...tegnap amikor sétálni voltunk lent, ugyanúgy végig kiabálta az egészet, anyukám is meglepődött mert még nem látta ilyennek. Szóval ma már le se vittem, így nincs értelme. Próbáltam szórakoztatni, jó sok új játékot vettem pont a héten neki, de valahogy nem kötötte le igazán sokáig egyik se.

Most szépen alszik , nagyon kíváncsi vagyok a holnapi napra, hogy mi lesz...

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2011. szept. 8. 22:08
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett?hogy van a picid?
2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést :-) Végigaludta az éjszakát, és úgy néz ki hogy ma már minden rendben! Most azt mondom, hogy a front lehetett a hibás...de nincs kizárva a "foga jön" verzió sem. Tejem biztosan van és tápláló is, mert este 9-es szopi után reggel 7-ig aludt és aranyosan gőgicsélt az ágyában, nem tűnt úgy mintha épp éhen halni készülne :-))

Biztos lesz még ilyen alkalom, de akkor legalább már tudni fogom, hogy mire gondoljak.

2011. szept. 9. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!