Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy neveztétek el a...

Anyukák! Hogy neveztétek el a babáitokat? Miért az lett a neve?

Figyelt kérdés
Annyira tanácstalan vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi legyen a neve. Sajnos nincs olyan név, ami "szerelem" lenne első látásra, hátha találok itt egy olyat, ami nagyon elnyeri a tetszésemet! :)
2011. szept. 10. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok.Úgy értem a második névként a mi nevünket kapta meg.
2011. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamat Erik Tibornak hivjak (2 eves mult). A hugi Bitia lesz, az ocsi pedig David Alex.
2011. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom Izabell lett. Nehezen döntöttük el, hogy mi legyen. Mindig beugrott egy név és apának döntenie kellett, hogy tetszik-e. Az érdekes az, hogy Izabell volt az elsö gondolat és visszatértünk rá. :) Lány névben most tetszik nekem az Abigél is. Ha fiu lett volna, akkor Artur nevet kapta volna. Ezt nem változtattuk egyszer sem.
2011. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szép neveket írtatok le, a gyermekeitek büszkén fogják viselni őket, ebben biztos vagyok! :) Nekem tegnap Facebook-ozás közben beugrott egy név, a Nóra, és azt éreztem, hogy "ez az! ezt kerestem!" Szóval megvan a név, fiúnevek közül pedig (eddig) az Erik a favorit. :) Mégegyszer nagyon szépen köszönöm! :)
2011. szept. 11. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!