Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy csak 500 mili...

Normális hogy csak 500 mili tejet eszik egésznap a babám fél évesen?

Figyelt kérdés
hajnalban5-6 körül eszik 100,max 130 milit.utánna 9 körül megint ennyit és utánna már 2és fél órára már nagyon éhes.akkor általában bébikaját kap,azzal kibirja 3ig.abbol ha fél adagot eszik akkor még kap 50milit. utánna 3kor kap gyümölcsöt és még vagy 50 tejet.utánna már csak 7-8 körül eszik 130 körül.és ennyi.most 2 napja már tízórairai is adok nekigyümit hogy legalább 3-4 órát kibirjon (és így ki is birja)de így nem kap annyi tejet sem. szóval épphogy megvan a napi 500 milije.De ezt is szinte tömnöm kell bele.Nagyon szereti már a kanalazást a cumisüvegen meg csak szenved.Mi lesz így később?hogy váltsak ki így több kaját nála?
2011. szept. 10. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem 15 honapos lesz a babám és még mindig nem iszik meg egyszerre tobbet mint 130ml.
2011. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kaja fontosabb,mint a tej. Nyugodtan váltsd ki apránként a többi kaját is nála. Mellette adj neki annyi tejet,amennyit kér. Lassan majd adhatsz neki tejtermékeket is. (Joghurt stb.)
2011. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De elvileg meg kell lennie a napi fél liternek 1 éves korig.Nem?Az éjszakát amugy végig alussza.Sőt ha nappal több bébiételt kap akkor van hogy 6kor kel először. Ha meg keveset akkor 4-5 között.
2011. szept. 10. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, ne aggódj! Én is számolgattam eleinte a tejalapút, de semmi értelme. Annyit fog enni belőle, amennyire szüksége van, és nem baj, ha vannak olyan napok, amikor éppen nem lesz meg az 500 ml. Ha erőlteted, előbb-utóbb azt is elutasítja. Viszont ha szereti a tejpépet, akár gyümölccsel keverve, az is nagyon jó, mert az is beleszámít a napi tejalapúba!
2011. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoptatok,gőzöm sincs egy szopira hány milit eszik,de 100-110nél nem hiszem h több,régebben méresgettem.Kb3-4x szopik már csak,a többi kaja,én is aggódtam h nincs meg a fél liter,de ha csak ennyi kell neki...Én adok tejpépet is,az is tejes cucc,jobbat nem tudok.A foga nő,masszív gyerek,nem hiszem h hiányt szenved Ca-ban v bármiben.Ne aggódj te sem:)Max pótolj rá tejpéppel,abba reszelhetsz almát,irtó fincsi,én paszíroztam bele meggyet,és van h a gyümölcs pépeket tejpéppel sűrítem össze h laktatóbb legyen.
2011. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!