Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy álljunk át reggelinél a...

Hogy álljunk át reggelinél a tápszerről a normál kajcsira?

Figyelt kérdés

Kislányom elmúlt 1 éves. Szeretném elkezdeni kiváltani a reggeli tápszert. Az jó ha úgy csinálom, hogy 120 tápszer és 1 szelet kenyér sonkával. Aztán 90 tápcs 1,5 kenyér stb....

Eddig 210 tápszert evett. Ja és miket lehet neki adni?


2009. ápr. 22. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is tápszeresek voltunk,és én egy éves korában a tápszert lecseréltem babatejre(Milupa Junior 1),felkelés után azt kapta,rá egy órával pedig jöhetett a rendes reggeli.Volt hogy nem vártunk egy órát sem,attól függött mikor ébredt fel.A babatejből annyit kapott mint tápszerből.Reggeli:kenyér,vaj,sonka,sajt,tojás,joghúrt,májkrém.Én ezeket adom neki.Most 18 hós,és a babatej helyett forralt tejet kezdtem neki adni,szereti,főleg kakaónak és semmi baja sincs tőle.
2009. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!