Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumi tápszer kérdés?

Milumi tápszer kérdés?

Figyelt kérdés

Beba HA-t kapott pótlásnak 6. héttől, mert abba hagyta a szopást és így fejnem kell neki, de az nem elég egy étkezésre. Azt vettük észre a Beba táptól, hogy rengeteget bukik vissza. Ezt jeleztük a védőnőnek és ő azt tanácsolta, hogy próbáljuk ki a Milumi-t. Kedd óta ezt fogyasztjuk. Nagyon jó táp, legalábbis úgy nézem, nekünk ez bejött!

A lényeg annyi, hogy így is jön neki vissza, de nem tudom, hogy azért, mert túl ette magát (bár azt nem hiszem, mert az adagját eszi meg mindig) vagy azért jön vissza, mert bukós baba lett?


Ki próbáljuk a bukós babáknak való tápszerét?

Létezik Milumiból is ilyen AR-es?


2011. szept. 11. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

De szerintem hívd fel a védőnőt, vagy az orvost!

2011. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van a milumilnak Ar tápszere.Az én lányomnál nagyon bevált!

De orvos kérdezése nélkül csak úgy ne álljatok át.És egyébként is ha kiíratod fele annyiba kerül mintha csak úgy vennéd recept nélkül!

2011. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!