Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer kérdés! Elkészítitek...

Tápszer kérdés! Elkészítitek előre és felmelegítitek?

Figyelt kérdés
Azt írják a dobozon hogy ne melegítsem újra...szerintetek??Amit meghagy ha hagy belőle azt is öntsem ki???Tanácstalan vagyok..eddíg szopizott de már kevés neki..a védőnönk pedig egy teszetosza nő...igazából semmiféle tanácsot nem tud adni..
2011. okt. 20. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó 1 óránál tovább állni hagyni, még hűtőben sem. Figyeld meg kb mennyit eszik, és csak annyit készíts. Ha esetleg nem alég, akkor csinálsz még hozzá egy kicsit. De általában be szokott az állni, hogy mennyit eszik.
2011. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én mindennap írtam, hogy mennyit eszik, és pár nap alatt látszódott benne némi rendszer. A elején én is öntögettem ki valamennyit, de aztán már nem kellett sokat, mikor már nagyjából tudtam az igényét.

Ha két órán belül megitta a maradékot, akkor odaadtam neki, és nem öntöttem ki (nekünk volt bébiétel melegítőnk, és az melegen is tartotta, ha kell, így abba tettem bele).

Ha nem itta meg, hát nem itta meg, kiöntöttem. Mindig frissen csináltam neki.

2011. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Értem!Köszi.. :)

nov. 5.-én lesz 4 hós...szerintetek elkezdjek adni neki valamilyen tejpépet vagy gyümölcsöt vagy akármit??

2011. okt. 20. 13:50
 4/17 A kérdező kommentje:
bébiétel melegítőnk van nekünk is!tettem bele már én is ha sokat hagyott meg!:)
2011. okt. 20. 13:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Lányom 5 hónaposan kapott először tejpépet. Ő is 4 hónapos volt amúgy, amikor tápszerrel ki kellett egészítenem az anyatejet.
2011. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy először tejpépet adtam neki, és utána kezdte kóstolgatni a gyümölcsöket.
2011. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöket lassanként elkezdheted adni neki 4 hós korától, pl először alma, majd banán, s.répa, krumpli, és a többiek szépen sorban.
2011. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem tápszeres a babám

minden nap előre elkészítettem a napi adagot és csak annyit melegítettem meg amennyi éppen kellet

steril üvegben tároltam a hűtőben és abból adagoltam a cumisüvegbe


amúgy a csecsemős mondta nekem ezt a kórházban h ők is így csinálják

2011. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igy van...bekeverik hidegen egész napra a tápszert és fogyasztáselőtt melegítik meg a kívánt adagot.Volt már nekem is,ha mentünk valahová és tudtam,hogy megtudom melegíteni,akkor bekevertem hidegen és úgy vittem.Én maradékot,ha több is kiszoktam önteni..ha viszont véletlenül kihül..akkor rámelegitek.
2011. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én a következő étkezésnél oda szoktam neki adni... lehet lepontoztok, de soha semmi baja nem lett még tőle.

Ez a szokásom úgy indult, hogy volt, hogy sétához kikevertem neki 170 tápit, és nem itta meg két órán belül. Hozzá kell tenni, hogy kint 40 fok volt. Itthon aztán később megitta, és semmi baja nem lett.

Sajnos olyan sokszor volt kiszámíthatatlan, hogy rengeteget kellett volna kiöntenem.

Remélem, hosszú távon sem lesz baja tőle!

Gondolom, ha gáz lenne, hasmenés vagy hányás vagy láz formában már jelentkezett volna hamar. Soha nem történik semmi.

De lehet, hogy az én vasszöget is megevő gyomromat örökölte.

2011. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!