Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenguruba vihetem 9hetes...

Kenguruba vihetem 9hetes babucimat? Ha igen, mennyi ideig lehet benne hogy a gerince ne károsodjon?

Figyelt kérdés

Sajnos csak a kezemben marad el, úgy is csak "büfi pózban" tehát állítva, és a vállam fölött nézeget. CSakhogy nem bírja már a derekam, és a kezem is fáj hogy így kell tartanom. Meg gondolom az ő gerincének sem egészséges ez a helyzet, de csak így van el, máshogy sír. Ezért gondoltam a kengurura.

Konkrétan erre a fajtára gondolok: [link]


2009. ápr. 22. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

én 2,5hónaposan tettem bele kenguruba,csak magam felé,és eleinte csak 10-15 percre.De nekem nem ez a nagyon merevített fajta van.(infantino esey rider)

Próbáld ki,lehet meg se marad benne....de csak fokozatosan szoktasd

2009. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nincs ráírva a használatijára, hogy mekkora gyereknek gyártották? A miénkre az van írva, hogy 7,5 kilótól ajánlják, de az nem ilyen fajta.

Próbálj meg utánaolvasni a gyártó honlapján, vagy a Brendonban rákérdezni.

Egyébként szerintem rövid időre biztosan lehet használni.

2009. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
En most vettem pont ilyet. Mielott megveszed, probald ki, hogy megmarad-e benne, mert az en babam sajnos utalja. Amugy hosszabb ideig csak 3 honapos kor utan ajanljak.
2009. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Huha, jobb lesz nem hozzaszoktatnod! Mit fogsz csinalni vele ha no a babad, nem fogod tudni mindig cipelni, es a kengurut is gyorsan kinovik, azert abban is van am sulyuk!

Inkabb szoktasd arra, hogy igenis legyen el a kisagyaban, ha tudod hogy nem ehes, szomjas, tiszta a pelus, nem fazik...stb, szoval minden rendben, akkor legyen el egyedul is. Hidd el nagyon fontos, mert meg a wc-re sem fogsz majd tudni kimenni tole a szobabol!

Ha mar most 9 hetesen nem birod el, es mar most gond, akkor mi lesz kesobb?

Kulonben hol akarod a kengurut hasznalni, otthon?

A babakocsit nem szereti? Szoktasd hozza, muszaj lesz!

Csak jo tanacskent irtam, nekem is van gyerkocom, es vettem jarokat is neki a koranak megfelelo zenes...stb. jatekokkal.

Hol akarod a kengurut hasznalni? Mert ha vasarolni mesz, vagy setalni akkor viheted ott, de a babakocsihoz is szoktasd hozza, es egy kicsit inkabb o sirjon most, mint te kesobb! Hidd el rossz lesz neked is!

2009. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az előttem szólóval, de tudom azt is, hogy nem egyszerű sírni hagyni a babát, nekem is megesik a szívem akkor is, amikor csak hisztike van.

A kengururól a következőt hallottam. Nekünk nincs, viszont a gyermekorvos, akihez csípőszűrésre vittem a kislányom, kifejezetten kérte, hogy ha megtehetjük, akkor 2 hónapos kora után tegyük kenguruba, mert állítólag jót tesz a csípőjénrk. Mindezek ellenére nem volt gond a picimmel, és mégis ajánlotta. Mi még nem próbáltuk, de lehet, hogy beruházunk egyre. Vannak egyébként olyanok, amelyek már egész pici kortól használhatók, azok biztosan úgy vannak kiképezve, hogy a gerincét kevésbé terheljék.

Üdv!

2009. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Komolyan ezt mondták csípőszűrésen? Én azt hallottam eddig hogy árt a csípőnek a kenguru. Most megleptél! Amúgy erre az van írva hogy újszülött kortól használható, csak mégis kicsit tartok tőle.
2009. ápr. 22. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, kenguruba inkább ne vidd szerintem se 9hetesen, se 9hósan.

[link]

2009. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!