Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez lehet laktóz...

Szerintetek ez lehet laktóz érzékenység?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom eddig nem volt kimondottan hasfájós,mindig szépen evett,na jó előfordultak rosszabb napok,de már jó pár napja minden evésnél elkezd sírni,összehúzza magát,lehet hallani ahogy kluttyok a kis hasa sokat pukizik és van mikor szinte visítva sír.Hasmenése viszont nincsen,meg láza sem.Én is baba koromba laktózérzékeny voltam,így van rá esély,hogy esetleg ő is az?
2011. szept. 12. 10:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
3 -3,5 óránként kér enni.Egyébként sok helyen olvastam már,hogy a kimondottan hasfájós babáknál álltalában délután este jelentkeznek a fájdalmak.Úgy,hogy ezért zártam ki,hogy hasfájós lett.Ja és elég sokat bukik mostanában.:(
2011. szept. 12. 13:20
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor akár reflux is lehet,amitöl fájhat a torka nyelésnél,ezért nem akar sokáig enni.
2011. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Közben utánna néztem,hogy bizony sajnos az is lehet igen,hogy reflux.Mert eléggé olyan tüneteket produkál.Kíváncsi leszek mit mond majd holnap a doki.
2011. szept. 12. 16:17
 14/20 anonim ***** válasza:
ird meg lécci:)
2011. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jól van,holnap megírom,hogy mit mondott a doki.Én is nagyon kíváncsi leszek.Remélem,hogy hamar lesz erre megoldás mert iszonyatosan rossz nézni ahogyan szenved szegénykém.:(
2011. szept. 12. 17:55
 16/20 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,úgy néz ki,hogy reflux.Kaptunk savcsökkentő vagy mi fene cseppet,azt kell neki adnom 4x egy nap,meg AR tápszer 2x.Remélem használni fog,ja meg matracát meg kell emelni kicsit,hogy ne teljesen visszintbe legyen,meg ha valahova leteszem kiságyán kivül akkor is lehetőleg úgyan úgy.Aztán 3 hét múlva megyünk vissza megnézik majd megint.
2011. szept. 13. 13:20
 17/20 anonim ***** válasza:

ez jo h mondtak vmit,és tápszert is kapott ar-t.

irj majd h használt-e.

2011. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kevesebbet bukik most már szerencsére,úgy,hogy talán használ akkor valamit.:)
2011. szept. 16. 13:25
 19/20 anonim ***** válasza:
Örülök hogy javul a dolog:)))
2011. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi!!:)Én is nagyon örülök neki!
2011. szept. 20. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!