Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejbegríz tejből? (Kérdésed...

Tejbegríz tejből? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Olyan anyukák válaszát szeretném kérni, akik 1 éves kor előtt adtak a babának tejből tejbegrízt!

Lett ennek valamilyen következménye?"Pozitív" és negatív is érdekel.

Előre szólnék, hogy azok akik csak azért válaszolnak, hogy leugassanak ezzel kapcsolatban, hogy egyáltalán eszembe jut, azonnal lepontozom, mert a kérdés nem erről szól, és számomra az nem hasznos válasz.Tisztában vagyok a mai állásponttal, ezzel kapcsolatban.

Köszönöm


2011. szept. 12. 11:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 12. 12:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én sem tudtam szoptatni a gyerekeimet sajnos.A nagy fiam 2 hónapos kórától házitejet kapott mert a tápszerektől beteg volt,3-4 hónapos korától pedig tejbegrizt is adtam neki főleg vacsorára,semmi baja már 18 éves lesz.A lányom 16 éves és ő is pár hónapos korától már kapott tejbegrizt,neki sincs semmi baja.A harmadik gyerkőcöm csak egy éves kora után ivott tejet mert ő nagyon szerette a tápszert.Mindhárom gyerköcöm kb féléves korától ugyan azt ette amit mi.4 hónapos koruktól pedig adtam nekik,reszelt almát sima háztartási kekszel vagy házitejből fözött pudingot reszelt kekszel,de kaptak túró rudit,joghurtot is.Egyiknek sincs semmi baja.Most 16 hetes terhes vagyok a negyedik babával és őt is ugyan igy fogom etetni.
2011. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Kb.7,5honapos volt a lanyom amikor tettem par csepp tejet a fozelekeibe.9-10 honapos volt talan amikor reggelire vagy vacsira kapott tejbegrizt(eleinte fele viz- fele tej).Semmi baja nem lett.(most 2eves,nem allergias semmire)Aki azt mondja inkabb adj neki tejpepet,ne tedd az csak felfujja a gyereket.Akkor mar inkabb tejbegriz.

A sogornom se varta meg az 1 evet,semmi baja a kislanyanak(4eves)az ovis tarsai 25%-nak van valami allergiaja.

Miert kerdezed egyebkent?

2011. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!! :)

Azért kérdeztem, mert ki próbálnám, és szerettem volna történeteket olvasni erről.Már kapott joghurtot, és vettem neki bébi desszertet is, azt a műanyag poharasat, és azon olvastam, hogy 90%-ban teljes tejből áll!!Nem lett tőle semmi baja, és tejérzékeny sincs a családban.Eddig tejpépet kapott uzsira, de már elegem van belőle, mert drága is, és jó lenne már minél több nem "mű" dolgot adni neki.Reggel és este még tápszert eszik, de a többi az már szilárd.Egyébként 8 hónapos ma a lányom, és nem vagyok az az agyon féltős anyuka! :)

2011. szept. 12. 19:08
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan már adhatsz neki mindent,amit ti esztek. Legfeljebb a puffasztó ételekkel vigyázz.
2011. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!