Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kis fiamnak hol...

20 hónapos kis fiamnak hol tudnék neki olcsón venni kantáros overállt, amihez van kiskabát is?

Figyelt kérdés
Főleg Debrecen,Hajdúböszörmény környékén.Köszönöm.
2010. dec. 4. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kínaikban vannak együttesek olyan 3500 környékén.Turikban,bizományikban is biztos van,bár a turis valószínűleg nem lesz együttes,azok ritkán vannak meg egyben.
2010. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön a kínai jutott eszembe én ott láttam, és szerintem nagyon jók, strapabíróknak tűnnek.VAgy esetleg még auchan, tesco. NÉha láttam aldis újságban is.
2010. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is a kínaiban vettem (Sárkány center) a héten a kisfiamnak zöld színű, vízlepergetős, lecipzározható kapucnis együttest. Tök vastag, alig kell aláöltöztetni a gyerkőcöt, a kantáros gatya gombos (2 gomb van rajta, így állítható), oldalt gumírozott a hónalj részénél. 3800 Ft volt.

Nézd meg valamelyik kínait mindenképpen, biztosan találsz.

2010. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Banyuci hol találom a Sárkány centert?Jó amit leírtál,pont ilyet képzeltem el.
2010. dec. 5. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:

A Sárkány center sajna Pesten van, Debrecenben nem tudom, hol van kínai üzlet.

De pl. Mohácson anyósom ugyanolyat látott, amilyet mi vettünk, szóval az ország összes részébe nagy valószínűséggel egy helyről, BP-ről hordják az árut a kínai boltokba.

2010. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lefényképeztem, ilyen: [link]
2010. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Banyuci!Köszönöm szépen nagyon rendes vagy,széjjel nézek Debrecenbe a kínai boltokban,hátha találok hasonlót.
2010. dec. 5. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A Domusban nem nagyon láttam overállt,de hátha azóta van.Csak azért mondom,hogy ha nem találsz,ne lepődj meg.
2010. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De édes az az overál, de olyat én még nem láttam sajnos!

Én is néztem volna a lányomnak, de megfelelőt nem találtam.

Kínai van a volt Marathon helyén, a Csonka templommal szemben, a volt Domus helyén, de szerintem a szuper nagykerben is vannak overálok, bár azok biztosan nem olcsók.

A malompark emeletén láttam aranyosakat 4000-5000,- körül vannak és béleltek, kantárosak, de van ami egyben van.

2010. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pont ilyet vettem lilába,szegeden a kinaiban.
2010. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!