Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám a legjobb...

7 hetes babám a legjobb esetben is csak kb 5 percig bírja hogy nincs ölben. Van valami módszer hogy hogy szoktathatnám le erről?

Figyelt kérdés
Sokat alszik, de ha épp nem alszik, nincs el magában, hanem sír, míg fel nem veszem. Pedig nem éhes, nem fáj a hasa...Mit tudnék tenni hogy leszokjon erről? Vagy ez normális?
2009. ápr. 23. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szia az én lányom 10 hetes és kb a 6. hétig ugyanezt csinálta. én hasra raktam (nem minden baba szereti) leraktam magam mellé és ott ültem vele mig meg nem nyugodott de beszéltem hozzá mindig ne higgye hogy egyedül van.ezt kb 2-3 nap alatt megszokta azóta "rend" van. utána jöhetett a járóka ami miatt szintén balhézott 2-3 napig aztán csönd sztem próba ki.nem tudom szeret hason lenni a pici? jó babázást
2009. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen normális, leszoktatni ráérsz később(hónapok múlva)
2009. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen tök normális hogy állandóan kézben, testközelben akar lenni.Én nem akartam erről leszoktatni a fiamat. Az első 2hónapban bizony hozzám volt nőve. Most 5hós és szépen elvan egyedül a játékaival, magától, nem kellett szoktatni.
2009. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is allandoan kezben van. erre van szuksege, miert vonnam meg tole?tornazzatok, mondokazzatok, jatszatok :)) elvezd ki :)
2009. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!