Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 8700 gramm,72 cm....

Babám 8700 gramm,72 cm. Milyen méretű Tescos pelust vegyünk neki? Aki használja, bevált?

Figyelt kérdés
Eddig Pamperst használtunk, de most nagyon jó áron lesz és ki akarjuk próbálni!
2009. ápr. 23. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is a lila tescós pelust használjuk. A Maxi méretet vegyétek a babádnak.Én nagyon megvagyok elégedve vele.Elötte mi is pampers pelust használtunk, de ez is van olyan jó minőségű! :)
2009. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. ápr. 23. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, a lila tescos pelus nagyon jó minőségű, én is csak ajánlani tudom! A 4-es méret kell neki!
2009. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk a lila Tescos pelust,de nekünk nem vált be.Mi nagykerben szoktuk megvenni,és így nagyon olcsó.Ha Nyíregyháza környékén laksz írj privibe és elmondom az elérhetőséget!
2009. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó minőségű csak nekem az a próblémám vele hogy kemény az eleje! De ha elfogy a Liberonk lehet hogy áttérek,mert télleg jó nedvszivó!!!
2009. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!