Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád a fiadnak az apukája...

Adnád a fiadnak az apukája nevét (Gyula), ha azt ő nagyon szeretné?

Figyelt kérdés
esetleg a te kedvenc neved mellé?
2011. szept. 15. 11:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

12.36 vagyok

Én viszont nem akartam két nevet, a lányunknak is csak egy neve van.

Ha a harmadik fiú lesz...lehet, megint "harcolni" fogunk. :)

2011. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nálunk is ezért voltak "viták". Apa és mindenki azt akarta hogy a kisfiunk az ő nevét kapja Barnabást. Nekem már eleve a név nem tetszik, nekem kicsit maradinak tűnik, és a családban is többnek ez a neve. Én sosem értettem hogy miért kell a gyereknek a szülő nevét kapnia. Egyik lányom sem kapta az én nevemet. Én nem adnám a helyedben, ez is régi név nem igazán divatos manapság.
2011. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megtudtuk,hogy kisfiú a párom mondta ,hogy szeretné ha az ő nevát kapná de én azt mondtam csak a másodok neve lehet az.Pedig Gábornak hívják nem csúnya név szerintem de nekem másik név tetszett.Igy belement,hogy csak a második neve lesz a Gábor.
2011. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám, a párom József, de az ő apukája, nagyapja, annak az apja, szóval mindenki József. Nem kell nekem 23. József, de azt beszéltük meg, hogy a 2. neve József. Szóval a középút . :)
2011. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom, ez a kérdés Anyukáknak szólt:D ...de érintett vagyok és ezért írok.


Nálunk is úgy volt, hogy Apu nagyon szerette volna, ha az Ő nevét kapom és meg is kaptam. Nekem nem tetszik:/ Nincs 2. nevem, szóval még csak választani sem tudok, hogy esetleg azt használjam. Szerintem adjatok 2 nevet a kisfiatoknak, mert ha esetleg nem tetszik Neki a Gyula (ahogy nekem:P), akkor még mindig ott a másik lehetőség: a 2. név.


Volt, aki azt írta: gáz név a Gyula. Nekem sem tetszik, pedig ezt kaptam, de szerintem nem gázabb, mint a "Krisztofer" "Armandó" :D és társai. Igaz, nem divatnév, de legalább nem valami szappanopera jut az ember eszébe, ha meghallja:S

2011. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
DE gáz a Gyula, és természetesen nekem sem tetszik az Ármándó és társai, de nekem ezek a tipikus Gyula, Feri, Pista, Kálmán, Endre, Imi, Gyuri, Józsi stb. öreg nevek igen is gázak.
2011. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!