Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be fogja hozni a lemaradást...

Be fogja hozni a lemaradást vagy ilyen pici marad? Egy évesen 68 centi és 8,6 kg a fiam.

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy picike, ezzel nincs is bajom, mert amúgy már két hete csak két lábon közlekedik, semmi gond nincs vele az világon, állandóan úton van és felfedez, csak hát picúrka.
2009. ápr. 23. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy évesen 7850 gramm, 74 cm volt. Olyan picinek láttam sokáig. Most lassan 6 éves, nem kövér, de jó kis húsos, nagyjából mindent megeszik. Szerintem ne aggódj, nincs vele gond.
2009. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nyertem!

Egy éves a lányom: 68 cm és 7,5 kiló. Bő két hónapja megy. Én is ekkorka voltam, na nem mondom, hogy most létra nélkül nyalom a plafont, de 165 cm vagyok.

Majd megnőnek a gyerekek, van idejük.

2009. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ti sem vagytok égimeszelők...nekem kisfiam 12kg, s 83 cm óriás volt egy évesen...de férjem is 190 cm, én meg 177cm...s nagyszülők is magasak....ne aggódj
2009. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A súlya nem aggaszt, de szegénykém nem örülnék, ha fiú létére pici lenne. Na jó, mi se vagyunk égi meszelőd, de hát...
2009. ápr. 23. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
hány centik vagytok kb...mert kisfiam (enyém az óroiás)a családomat meg férjemét elnézve szinte fix hogy 195 cm tuti lesz.Most két és fél évesen már 105cm, 17 kg...sztem ne aggódjatok, most úgyse lehet mit tenni, sztem enyémnek se lesz könyebb majd a magasságával...minden magasságnak megvan előnye hátránya.sztem semmi gond nem lesz vele.
2009. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is gondok voltak a magassággal.A fiam 11 hónapos és 72 cm.Minket beutalt a háziorvos az endokrinológiára,mert attól félt,hogy idő előtt nehogy lezáródjanak a csontok és hogy inkább nézzék meg,de hála semmi rendelleneset nem látott akkor a professzor úr,de még egy éves kora után meg fogja nézni.Mondjuk nálunk rövidebbnek látták a végtagjait is és ez miatt is utaltak be,de valószínű a vaskossága miatt tűnik úgy,mert ehhez a magassághoz 11 kg.Szerintem,ha arányos és ha a védőnő sem mondott semmit akkor ne aggódj,de tudom,hogy mit érzel,mert én is aggódtam,főleg ha megláttam egy fele annyi idős babát mint ő és ugyanolyan magassággal.ha mégis aggaszt a dolog akkor nézesd meg a háziorvossal és megnyugszol.
2009. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, lányok most én ijedtem meg. :( Az én lányom 4,5 hónaposan 8200 gr. és 65 cm.. Uramisten, mi lesz 1 éves korára???
2009. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsónak...ne ijedj meg én vagyok óriás baba anyuja, nekem is 4 hósan 8900gr volt::)
2009. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!