Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Elocom kenőcsö...

Használt valaki Elocom kenőcsöt babája ekcémájára? Mennyi idő alatt múlt el és mennyi ideig használta a krémet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is eskcémásak vagyunk,de mi nem elocomot használunk,vizsont a barátnőmék igen és amikor kijött az ekcéma akkor kente be neki és általában másnapra enyhült is neki!De azt mondják h a napocska és a tenger part jót tesz neki...persze ne tedd ki a tűző napra:):)

2009. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én sem ilyet használtam, a doki írt rá fel kencét, gyógyszertárban keverték. nálunk egy hét alatt rendbejött. igaz, hogy baromira kiszáradt neki ettől a krémtől, így utána írt egy másik kevert kencét, attól újabb egy hét alatt elmúlt a kiszáradás is, most már nagyon szép a bőre újra. én eltettem hűtőbe a kenőcsöket, a doki azt mondta, egy éven belül bármikor felhasznlhatom, ha újabb kiütés jönne elő rajta.
2009. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis pöttyök jöttek ki a kisfiam (20 hónapos, de a kiütések kb. 8-9 hós korában voltak) füle mellett az arcán, ELocomot használtunk, nagyon jó, 2 nap alatt elmúlt, én is használom, ha olyan kiütéses lesz vmitől a bőröm.
2009. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem a doki a napallergiámra írta fel anno évekkel ezelőtt. Ragad olyan mint a fókazsír, viszont sz...rt se ért. De ha azt írta fel akkor próbáljátok ki, az ekcémára lehet hogy használ.
2009. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mi már korábban kaptuk a baba kiütései miatt,azóta a bőre szárazságára is használtam és nálunk bevált.Egy-két nap alatt sokat javult és pár nap után teljesen elmúlt.

( egyébként én kicsi koromtól ismerem az Elocomot,mert athópiás a bőröm és kizárólag ez segített rajtam )

2009. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!