Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nem szeret apukájáva...

Kislányom nem szeret apukájával lenni! Van másnál is így?

Figyelt kérdés
Férjem reggeltől estig dolgozik 19 fele ér haza! Készitem a vacsorát stb. 14 hónapos kislányom ordit nála! 2 percre nincsenek el! Mintha nem szeretné az apját! Olyan jó lenne este rábizni egy kicsit,agaszt hogy a lányom így viselkedik! Remélem kinővi!
2009. ápr. 24. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Biztos kinövi majd. Érthető a gyereked viselkedése, mivel napközben szinte nem is látja az apukáját, igy idegen neki. Szerintem amikor a férjed éppen nem dolgozik, akkor hiába üvölt a gyereked, hagyd őket kettesben egy kicsit, hogy szokják egymást.
2009. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk dettó ez van. csak a fiam 5 hónapos. este ér haza a férjem, kezébenyomom, legalább addig tudjam csinálni a dolgom és nála csak üvölt, üvölt, üvölt. A vége meg, hogy az én kezemben köt ki, persze hatalmas vigyorral a képén. nem lesz ez így jó. csak velem van el. nem tudom senkire sem bízni. én is remélem, hogy kinövi.......
2009. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. A fiam 10 hónapos és ha az apjával hagyom, csak azt lesi, hogyan tud meglépni és utánam loholni. Még a wc-re is követ. Ha meg rossz kedve van, az apját látni se akarja, úgy tesz mintha ott se lenne. Szegény férjem meg mindig azt mondja, hogy nem szereti őt a gyerek. Pedig azt gondoltam egy 14 hónapos már jobban elvan az apjával, hát most nagy csalódás amit írtál.
2009. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáljatok hármasban lenni! pl apa hazaér, egy órát együtt vagytok, utána, amikor már belejött a kicsi a játékba, te megpróbálsz kimenni, ha ez így működik akkor napról napra kevesebb átmeneti idő kell majd, lehet hogy érzi a pici, hogy 'lepasszolod'. Különben tudom, hogy milyen ez, én is alig várom haza a férjem, már tűnök is el valamerre, szeretem őket, de másra sem vágyom, mint egyedüllétre, meg persze utólérni magam a feladatokkal...
2009. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 24. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én arról tudok neked írni,hogy a szüleim elmondása alapján én is ilyen voltam kicsiként és pár hónap alatt elmúlt.Azóta is nagyon jó kapcsolatom van az Apukámmal!Nyugodj meg szerintem idő kérdése és minden rendben lesz!

2009. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!