Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segíthetnék a kisfiamon?

Mivel segíthetnék a kisfiamon?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos Down-kóros kisfiam és olyan szülökkel szeretnék megismerkedni akik ugyan ilyen helyzetben vannak.Ha makóiak is olvassák akkor szívesen találkoznék velük személyesen is hogy megoszuk egymás tapasztalatait stb.!Egyébként én egy 23 éves boldog anyuka vagyok és segítséget szeretnék kérni hogy miben tudnék neki még segíteni!?Gyógytornára és értelmi fejlesztésre már járunk.
2009. ápr. 24. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
megkérdezhetném hogy tudtad hogy Daown koros lesz vagy nem és ugy lett az?:(remélem azert örömed van benne sok és van türelmed.
2009. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj első válaszoló,de mitől ne lenne benne öröme?Azért mert Down-os,még nem jelenti azt,hogy nem teljes értékű,mint bármely más gyerek.Ők is ugyanúgy boldoggá teszik a szüleiket,mint más babák!

Egy gyógypedagógus anyuka

2009. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nézz meg ezt az oldalt: [link]

Egy tündéri down-os kislány blogja (azaz az anyukája és az apukája vezeti róla a blogot). Szerintem érdemes olvasgatni, rengeteg fejlesztésről van benne szó, külön linkeken az anyagok is letölthetőek. A szülők nagyon kedvesek, írj nekik, hátha tudnak segíteni.

Sok boldogságot a kisfiadhoz!

2009. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolonak írnám hogy először is nem tudtam hogy Down-kóros lesz, másodszor meg nagyon sok örömem van benne ő az én életem értelme és ő úgyanolyan szeretetre méltó mint egy egészséges baba vagy még jobban.
2009. ápr. 25. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!