Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszanak a babájuk...

Akik együtt alszanak a babájukkal hogyan oldják meg hogy ne essen le a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. Gondolom középen van, elég nehéz lenne neki keresztül jutni a szülein, hogy leesen. Én legalábbis máshova nem tenném a babát, ha már az együtt alszok vele, de igazából nem is aludnék vele együtt. Max az ágy mellett a kisággyal.
2009. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyutt alszunk a kezdetektol. 4 es fel honapos a fiam. Most kezdi gyakorolgatni a forgast, meg nem megy igazan neki, de szerintem gyorsan belejon. Az agy egyik fele a falhoz van nyomva (a masik oldalra szoktam letenni az agyteritot). A falhoz szoktam lefektetni, illetve halozsakot hasznalunk ejszakara. Nem tudom, h meddig fog meg mukodni, de par honap mulva koltozunk es akkor mar lesz hely neki is.
2009. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köztünk alszik, középen, de már vándorol :)

ezért érdekel h mások hogyan oldják meg...

főleg amikor már nagyobb a baba

2009. ápr. 25. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is úgy van megoldva, h a falnál van az ágy. Amikor nem ott volt, akkor vagy középen aludt, vagy a szélén, de akkor párnákkal elbarikádoztam, h le ne eshessen, igaz ez még csecsemőkorában volt.

Egyébként mászkálós időszakra nincs receptem, mert minden mozdulatára felébredtem. (talán csak a kiságy)

2009. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már visszaszoktattam a kiságyba,mert egyik éjszaka a párom keltett,hogy a hajamat húzogatja a fejemnél ülve:))
2009. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje a földön alszom vele. Mi is az ágyban aludtunk hárman, de vándorolt és néhányszor épp a férjem fejénél, vagy az én lábamnál csíptem el, hogy álmában mászott volna lefelé. Ez elég volt ahhoz, hogy ne merjek vele már az ágyban aludni.

Ha más megoldást nem látsz, vegyétek ki a matracot az ágyból és irány a padló. :-) Meg lehet szokni és a matrac ugyanolyan kényelmes. Majd csak megnő annyira, hogy már merjek vele fent is aludni...

(Egyébként épp nemrég tettem fel hasonló kérdést. Ha beírod a keresőbe a "földön" szót, kihozza. )

2009. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül nevelem az 1 éves kislányom. Együtt alszunk az ágyban, ami kinyirtva kb. 25 cm magas. Mindkét oldalon takarót teszek a földre, mert a szoba közepén az ágy. A párnámmal vándorlok egyik oldalból a másikba. Éjjel ébredtem már arra, hogy épp fordul lefele a földre vagy a lába már lent is volt. Általában felébredek, ha megmozdul. Egyszer esett le.
2009. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a falnál van nálunk is az ágy, a maradék két oldalra pedig szivacsot teszek földre, köszi mindenkinek
2009. ápr. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!