Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs ebédetek főzve, mit...

Ha nincs ebédetek főzve, mit adtok babátoknak? Ötleteket várok. (nem üveges kajára gondolok)

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ ,mennyi idős babának kérded.
2011. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én olyankor vagy tejet (míg kisebb volt) vagy párizsis kenyeret, joghurtot, ilyesmit adok.
2011. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tényleg attól függ mekkora. ha még picike akkor tápszert/tejet. ha nagyobb akkor meg hideget, szendvicset, virslit, párizsis kenyeret, stb
2011. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hmmm, nálunk ilyen nem volt. Ha nem is főztem, vagy olyat, amit ő nem ehet, tartalékban volt/van mindig 1-2 üveg bébikaja. Ebédre mindig meleget eszik a gyerek, ha én nem is.

Ha valami különleges ok miatt mégsem így lenne, akkor azt kapna, amit mondjuk reggelre, kenyér valamilyen felvágottal, sajt, tea vagy tej.

2011. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is az utolsóval értek egyet.Ha én nem is,de ő mindenképp meleg ételt egyen.Ha nagyon nincs más lehetőség akkor tejpép :S ,de akkor inkább már üveges kaja.
2011. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs főzve, akkor főzök valami nagyon gyorsta, pl. túrós tésztát, vagy ilyesmit.
2011. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor kikapok valamit a fagyóból (zöldség félét) és legalább egy főzit összecsapok neki.

Vagy a tészta félék maradnak, grízes, túrós.

Volt már olyan, hogy még erre sem volt időm délben, akkor kapott virslit, rántottát vagy hideget ebédre délben, de akkor vacsorára készítettem meleget. De kisfiam már 2 éves 3 hónapos.

Mekkora a babád?

2011. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez ritkán van, de akkor mindig gyorsan összedobok egy paradicsomszószt neki, mert nagyon szereti, vagy eseteleg sóskát, tojásos karfiolt. ami 12-20 perc alatt megvan.hideget nem szokott ebédre kapni.
2011. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig van itthon mirelit zöldség mix, azt kifőzni pár perc, meg lehet szórni reszelt sajttal vagy tehetsz hozzá húst. Nekem az is mindig van lefagyasztva jégkockatartóban. Meg spenót is bébiételes üvegekben a mélyhűtőben.

Meg tényleg vannak tíz perc alatt elkészíthető kaják, sajtos tészta, túrós tészta, paradicsomos tészta.

Ezek egy részét persze csak egy év felett lehet adni, nem írtad, mennyi idős baba.

2011. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt 15 hós
2011. szept. 24. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!