Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs ebédetek főzve, mit...

Ha nincs ebédetek főzve, mit adtok babátoknak? Ötleteket várok. (nem üveges kajára gondolok)

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 14:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

én is majdnem minden nap főzök természetesen, csak hát van azért olyan nap is hogy elintézni valóm van délelőtt és akkor nincs ebéd főzve. A másik dolog meg hogy borzasztó válogatós már most, ha tésztaféle van akkor azt nem eszi meg egyáltalán, vagy ha pl. valami fűszereset főzök ami nem épp babának való akkor azt nem szivesen adok neki. És ilyen helyzetekre gondoltam.

Általában én is vajas, sajtos kenyér, bundás kenyér, vagy tojást sütök, esetleg kását csinálok neki.

Ezért lennék kiváncsi olyanra amit fél óra alatt mondjuk összelehet dobni és szereti is.

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

Irjatok még légyszi!

2011. szept. 24. 14:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Tejpép, vagy rántotta. Ezeket mindig megeszi, és az én lelkem is megnyugszik, hogy "hasznosat" evett. Persze ilyenkor mindig délután vagy este kap rendes főtt kaját.
2011. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ma (is) volt főtt kaja, de nem kellett neki.

Mindenáron barackot akart enni. Hát azt kapott. :)

De nem ugrok meg ilyeneken. Ha nincs időm főzni, akkor kenyeret kap valamivel, utána gyümölcs vagy Dörmi mackó.

2011. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!