Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23 napos a kislányom, és...

23 napos a kislányom, és mióta kijöttünk a kórházból(19 napja), azóta már 900 grammot hízott. Nekem nagyon soknak tűnik! Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben kizárólag csak szopizik, nem. Anyatejjel nem lehet túltáplálni.
2008. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Csak anyatajet eszik. Szerencsére eddig még elég neki:)
2008. márc. 12. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég is marad, ne hallgass senkire. Ha mellétáplálsz ideje korán, felborítasz mindent. Amúgy szívesen.

Az én kislányom is 1 hónaposan 1 kilót hízott:)

2008. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, most egy kicsit megnyugodtam:)
2008. márc. 12. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A doktornénink azt mondta, hogy az első hónapban a babák átlag 0,5 kg-ot szoktak hízni. Az én lányom 1 hónaposan +1 kgmmal volt nehezebb és nem lesz ebből semmi baj! Nyugi! Nagyon tápanyagdús a tejed és a babád is mindent felhasznál. Ne aggódj, ez a gyors gyarapodás nem marad mindig így!
2008. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!:)
2008. márc. 12. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én lányom is jólhízik.Ö is csak szopik.3620-szal született,sajna lefogyott 3280-ra,mire hazamentünk,(nem volt elég tejem)ma voltunk 6 hetes kontrollon,és a lányom 5kg.ne aggódj ezen,minden rendben.Jó ege´szséget továbbra is.
2008. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom én is, ne aggódj. A kislányom úgy emlékszem 7 hónapos koráig minden hónapban egy kilót hízott. Akkor kezdett "felfedezni", úgyhogy kicsit visszaesett a gyarapodása. Biztos ügyesen szopizik, és Te is ügyes vagy, csak így tovább. A lányom fél éves koráig kizárólag szopizott, még teát vagy vizet sem kapott (igaz októberi) és látod, ő is ilyen szépen gyarapodott. További sok örömet kívánok!
2008. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól esik, hogy ilyen emberkék is vannak mint Ti!:)
2008. márc. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!