Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fúrattad ki a lányod...

Mikor fúrattad ki a lányod fülét? Érdemes már újszülött korban, esetleg a kórházban, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
bocsi: nem kötelező! De azért ne csináljunk már ebből lelkiismereti kérdést,mert a gyerekem testét kilyuggattam. Majd védőoltást se kapjon,mert akarata ellenére van!
2011. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Én írtam a lyuggatást

Igen én vagyok a gyámja és én feleslegesnek tartom. Ha elolvasod amit írtam,nem azt írtam,hogy te se csináld. Én elfogadom,hogy te lyuggatsz,fogadd el,hogy én nem.

Amikor ovisok voltak,talán 1 lánynak volt fülbevalója,az iskolában szintén. Mi Budán lakunk,itt megvárják amíg a gyerek dönt.

Csecsemőkorban nincs semmi funkciója. Akkor lesz majd amikor a gyerek kezd kamaszodni,a fiúkkal foglalkozni és tetszeni akar.

Láttad volna milyen boldogok voltak, amikor a suliban az elsőlány kitalálta, hogy lövessenek és sorban ment az összes lány fülbevalót lövetni. Ugy örültek, az enyémek is álltak a tükör előtt, bevásároltak 20-30fülbevalót :)

12évesen értékelték a dolgot, nagy élmén volt,örültek neki. Sokkal szebbnek érezték magukat utána. Csecsemőkorban mindez nincs.

De mindenki úgy csinálja ahogy akarja

2011. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kislányom, most a héten lett kilövetve a füle. Bánom, hogy csak most, de eddig féltem, hogy hogyan viselné. De ügyes volt, pár perces sírással megúsztuk. Most picit be van az egyik pirosodva neki, de már nem fáj. Tegnap nyafi volt, mert érzékeny volt szegénynek.

De jó lett volna még az elején kilövetni, már el is felejtettük volna ezt az utókezelést. Meg mondjuk az a füle gyulladt be, amelyik oldalán legtöbbször alszik.

2011. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem rakattunk a kislányunknak fülbevalót, majd ha nagyobb lesz és szeretne, akkor elviszem kilövetem neki.
2011. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan is, de én pl. egy nőt sem ismerek, akinek babakorában lyukasztották ki a fülét, és haragudna érte.
2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
08:46 vagyok! Senkit nem akartam bántani. Az én kislányom 3 hónapos és most kezdtem el gondolkodni rajta,h legyen-e fülbevalója. Biztos még szebb lenne,de csak ezért nem fogom kilövetni a fülét. Nekem még a kórházban megcsináltatták a szüleim, majd középiskolában kivettem,mert dackorszakom volt, majd amikor újra nőcis akartam lenni, újra kilövettem saját magamtól. Most én is ezen gondolkozom...végülis most kilövetjük, és ha nem tetszik neki pl. 6 évesen,akkor kivesszük. Be tud forrni, és ki lehet újra lövetni is. :) Ebből aztán nem csinálunk problémát! :)
2011. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Budán a gyerek dönt :D komolyan ekkorát rég röhögtem :D Akkor a mi családunk a kivétel :D jesszus! :DDDDD
2011. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Én is nagyon sokat agyaltam rajta, és arra jutottam, hogy inkább most, mint később. Minél kisebb a baba, annál gyorsabban gyógyul, mert nem piszkálja a fülét. Kislányom 4 hónapos volt, amikor megcsinálta neki a gyerekorvos. Semmi baja nem lett!
2011. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!