Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvasgondok? Tobb lent

Alvasgondok? Tobb lent

Figyelt kérdés
Kislanyom 2 honapos es ujabban nem tud elaludni, ez azt jelenti amikor faradt lesz ha lerakom, csak uvolt, ha ringatom szinten uvolt, ha cicire rakom szinten uvolt. Barmit csinalok semmi nem nyugtatja meg, nagy nehezen ha jarkalok vele fel ala es ringatom akkor elalszik, de mihelyt lerakom kipattan a szeme es ordit tovabb. Azt ne mondjatok, hogy rakjak le hagyjam sirni, mert az nem valik be, lillara orditja a kis fejet es nem haygja abba.Segitseg, mit tegyek???>?
2011. szept. 25. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:


1. Hasfájós. Ezt te tudod megállapítani, hogy igaz -e rá vagy nem.

Használhatsz rá tornáztatást, espumisant, infacolt, gripe watert, köménymagteát, stb.


2. A kislányod túl pörgött, ami szerintem valószínűbb! Főleg, hogy lefektetésnél csinálja csak ezt a cirkuszt, amit írtál.

Ilyenkor fogod, bekapcsolod a hajszárítót vagy a porszívót. Lényeg, hogy monoton hang legyen, arra megnyugszanak.


Sok sikert :]

2011. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondja. Hasfájás és kimerültség -ez a kettő legvalószínűbb sírás ok. Átlapolós hasmasszírozás segíthet még. Ha semmi nem segít, lefekszel a hátadra, a picit pedig a hasával ráteszed a te hasadra, így ha kell, büfizni is tud, és közel is van, biztonságban, ha sír is, egy idő után így biztosan megnyugszik. Én annak idején harcoltam, hogy akkor is vissza az ágyába, de nem szabadott volna.

Kitartást! És ne feledd, most csak két dolog kell neki, vagy anya, vagy cici!

2011. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami, ha vastag plüssben alszik pl. akkor a harmadik ok lehet az, hogy melege van. Nálunk előfordult, hogy túlöltöztettem, mikor átadtam rá egy könnyebb lazább rugit, utána megnyugodott.
2011. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi lanyok. tulporog az biztos,de, egyszeruen nem tud elaludni amikor almos es lerakom.
2011. szept. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!