Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámat hogyan...

4 hónapos babámat hogyan szoktathatnám le az éjszakai kajárol? Tudom most már késő, de mégis várok ötleteket, hátha sikerül nekem is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Az otszori etkezes egy ilyen kisbabanak nem sok. Gondolj bele egy felnottnel is a napi otszori etkezes a normalis. Lehet, hogy csak szomjas a pici. Ha szoptatod nyugodtan szopiztasd meg, az jo szomjoltasra is. Gondolj bele, meg te is felkelsz ejszaka, ha szomjas vagy, es kimesz egy pohar vizert! A kisbabad ezt meg nem tudja megtenni, es toled ker segitseget. Nincs olyan, hogy "raszokik" a pici az ejszakai evesre.
2009. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi az hogy sajna 7 kg? Nehogy mar egy babat is fogyokuraztasson az ember. Orulj neki, hogy szepen fejlodik. Mas anya osszetenne a kezet, ha ilyen szepen enne es fejlodne a gyereke. Egyebkent az en fiam 4 es fel honaposan 7.2 kg. Egyaltalan nem kover, szep egeszseges, hurkas kisbaba.
2009. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha tényleg tudod, hogy nem éhes, akkor VÍZ.

Lehet lepontozni, szuperanyukák, akik nem fogadják el a standardtól eltérő véleményt!!!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Mért is ne adjon neki inni, ha mondjuk szomjas???????????Te nem iszol éjjel, ha mondjuk meleg van, vagy száraz a levegő???Nemáááááár!!!!!!!!!!
2009. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Azt írtad, tudod nem éhes. Próbáld ki, hogy nem szomjas e, mint ahogy írták. Ha pedig nem, akkor Te hiányzol neki, érezni akar. Ennyi idősen, ennyi súllyal pedig szerintem nincs baj, örülj, hogy szépen fejlődik! Ne aggódj, add meg neki, amire szüksége van. Boldog babázást!
2009. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Örülj neki, hogy jól eszik a babád és hogy van sok és tápláló tejed! 4 hónaposan NEM KELL leszoktatni az éjszakai szopiról. 6 hónapos korában, ha már hozzátáplálsz, és jobban eltelik a gyomra, magától leszokik.

Az én lányom kizárólag anyatejet eszik, 5 hónapos lesz jövő héten és 7,85 kg! Kicsattan az egészségtől, szép nagy baba. Éjjelente 1x-2x is szopizik.

2009. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat is!Én is a legjobbat szeretném neki,igy nem tudom szabályozni,hogy menyit egyen.10 perc kb.a kaja de lehet hogy moho.Nem rég jöttünk ki a korházbol.Ott csunyán néztek rám,mem mondtál ,de éreztették hogy...Ö sajna befulladt.Mivel nem örökölte ezért én is hozzájárultam áll.Az éjjel megitattam és bejött.Cumisüveget nem szereti,pohárral sem ért egyet.Kiskanállal adtam neki,de sokáig tart.Ö a gyogyszereket fecskendövel kapja,és a fecskendövel ivott is,és örölök hogy a vizet kedveli.Tényleg nem az a bajom,hogy felkel,az 5 éves fiamnak is az ágya mellet van a viz kisüvegben,ö is iszik éjjel.Remélem a következö éjszaka is megfelel a viz neki.Ma is probálkoztunk a pohárral,kevés sikerrel.
2009. ápr. 27. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!